ub
#11
Na nie.
Zawsze i wszędzie Sstar będzie.
Pozdrawiam.
#12
na nie
#13
Fajnie randomki. Big Grin
#14
(07-19-2018, 10:58)coldzera napisał(a): Fajnie randomki. Big Grin
spoczko noname...
Robisz nie potrzebny spam raczej nie dostaniesz ub na tamto konto...
Roses are red
Violets are blue
Omae wa
Mou shindeiru ;-;
#15
Big szkoda noname :C
#16
(07-19-2018, 10:43)coldzera napisał(a): Jestem dociekliwy o tego unabana ponieważ dostałem go totalnie za coś co nigdy nie było karane.
Ukradłem pare itemków i dostałem za to bana kiedy zawsze cichusek pisał, że dodajemy graczy na własną odpowiedzialność a mnie zbanował. Smile
Mnie też zbanował:
http://forum.sky-land.pl/showthread.php?tid=14515
I wtedy byłem zupełnie inną osobą, niż teraz, aczkolwiek wracając do tematu; Jeśli można wskazać sprawcę i to udowodnić, to ban będzie.

Niedostępny
#17
to niezłe 5 dni.
#18
(07-19-2018, 11:22)coldzera napisał(a): to niezłe 5 dni.
Wtedy było inaczej, niż jest teraz, więc co ty porównujesz? Rok 2015 do 2017/2018?
A ty bana dostałeś dokładnie rok temu, dodatkowo - przez większość czasu grasz na obecnym nicku, więc co ty się dziwisz, że inni są przeciwni wobec tego? Jakby ciebie odbanowano teraz, to większość osób powinno też mieć, bo ciebie odbanowano, choć nie powinno. Lecz nie licz na to, że zostaniesz odbanowany. Graj na tym nicku co masz, i się ciesz - jak to zacytował ktoś wyżej i dobrze dobrał swoją odpowiedź.

Nie wiem, po co jeszcze odpowiadasz innym na posty "na nie", skoro wiesz, że mają rację. A jak ci nie pasują, to nie odpowiadaj na nie i tyle. Nie musisz pokazywać swoje zdanie i obrażać ich od "randomów", bo niektórzy zaczynali nawet w 2014 roku, a ty sam w którym? 2013? No właśnie, a ty nie pisz, że miałem kilkadziesiąt banów za cheaty, bo nie miałem aż tyle, tylko jakieś 2-4.
#19
Nawet nie licze na ub weź mati się nie kompromituj z tą twoją "wiedzą" zawsze dokładasz swoje 4 litery gdzie jest to zbędne bo bardziej obchodzi mnie zdanie ludzi, bardziej zrównoważonych umysłowo. Może i masz racje, ale co ty możesz więcej wiedziec jedynie co na forum robiłeś to prosiłeś o plusy i starasz sie o pomocnika. xD
Btw: nie pisałem że miałeś "kilkadziesąt tylko kilka" naucz się czytać proszę.
Random to nie obraza tylko w tym temacie wypowiedziało się kilku ludzi, którzy nawet mnie nie znają ani nie wiedzą co się wydarzyło po prostu idą za głosem innych.
~Kiedyś to było inaczej inne kary Mati 2k18


Weź ktoś zamknij ten temat bo patola się zrobiła.
#20
Przeciez grasz na koncie Boltz wiec w czym problem XD
"Jak wam nie zależy, to mi tym bardziej nie zależy"~p. Ewa Diamond


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości