Tunele
#1
W poprzednim watku ktory stworzyl Mati czy tam Wayern byla mowa o tunelach i stwierdziles cichusku ze sa biale domki oraz kary za loganie tylko ze nie do konca o to nam chodzi bardziej czepialbym sie sposobu w jaki gracze uzywaja tych tuneli nie w celu ucieczki ale regeneracji wiec wychodzi na to samo
a wiec taki przeciwnik ktory dostal powiedzmy headshota ucieka do tuneli i nie ma jak go zabic.. mozna go scigac ale to praktycznie nie ma sensu bo tunele sa tak skonstruowane ze bedzie o krok przed nami i nie da sie go po prostu trafic wiec albo on jakims cudem zabije nas (np granat na zakrecie) albo bedziemy sie gonic w nieskonczonosc az odzyska cale hp i wyjdzie z tuneli chyba nie miales z tym stycznosci na pvp skoro nie masz pojecia co tam sie wyprawialo i co bylo powodem dla ktorego chcielismy usuniecia mozliwosci zejscia pod ziemie
[Obrazek: 7JcHSPD.jpg]
  Odpowiedz
#2
Tunele nie sa zlym rozwiązaniem. Wydluzaja rozgrywke, urozmaicaja ja, osobiscie popieram ich pozostanie
"Jak wam nie zależy, to mi tym bardziej nie zależy"~p. Ewa Diamond
  Odpowiedz
#3
To zalezy dla kogo zle a dla kogo dobrze, jak taki oskar biega ze snajpa i tylko strzelac potrafi to normalny gracz co wchodzi lub nawet nowy to wychodzi z tego trybu bo mnie ma szansy na zabicie i gracze nie wracają. Dla nich to jest ucieczka przed zginieciem... wszystko w sklepie kosztuje i zanim taki gracz uzbiera trochę pieniędzy to bardzo dużo razy zginie... i się odechciewa grać.
Ja bym się przyczepiła ogólnie do tej mamy, ogólnie chodzi o połączenie jej. Za dużo tego wszystkiego tam jest to wszystko takie sklejone i ściśnięte. I spawn ma też dużo do życzenia... chyba najgorszy z tych wszystkich co był.

  Odpowiedz
#4
Tak dokladnie potrafie tylko strzelac ;/ co z tego ze z tuneli korzysta wiecej ''pro'' graczy ktorzy rowniez graja tylko snajperka i najchetniej by logli ale im nie wychodzi
a co do tego co hub napisal to nwm.. dla mnie bieganie za kims 10min to nie jest urozmaicenie tylko wkurzanie
spawn nie jest pierwsza klasa ale niczego lepszego temu serverowi nie dam xd
[Obrazek: 7JcHSPD.jpg]
  Odpowiedz
#5
(07-14-2018, 20:04)Kimi_Kimi napisał(a): To zalezy dla kogo zle a dla kogo dobrze, jak taki oskar biega ze snajpa i tylko strzelac potrafi to normalny gracz co wchodzi lub nawet nowy to wychodzi z tego trybu bo mnie ma szansy na zabicie i gracze nie wracają. Dla nich to jest ucieczka przed zginieciem... wszystko w sklepie kosztuje i zanim taki gracz uzbiera trochę pieniędzy to bardzo dużo razy zginie... i się odechciewa grać.
Ja bym się przyczepiła ogólnie do tej mamy, ogólnie chodzi o połączenie jej. Za dużo tego wszystkiego tam jest to wszystko takie sklejone i ściśnięte. I spawn ma też dużo do życzenia... chyba najgorszy z tych wszystkich co był.

to twoj spawn?

  Odpowiedz
#6
nie skadze tak sobie napisalem
[Obrazek: 7JcHSPD.jpg]
  Odpowiedz
#7
aa napiszę tak: Zróbcie dziury w studniach, które będą prowadzić do tuneli. Akurat jedna studnia obok red i yellow jest bardzo blisko tych tuneli
Kod PHP:
com.epicgames.launcher://apps/Fortnite?action=launch&silent=true 
[Obrazek: T07j8ty.png]
  Odpowiedz
#8
mi tam tunele nie przeszkadzają...
ale są one dość trudnym wyzwaniem dla innych graczy, jeśli ktoś kupi "shotguna" i jeszcze nie dajże ma vipa to w tunelach może walczyć 1 na 5 zwykłych graczy, a i tak wygra, snajperka ma podobnie nie da się tam[w tunelach] gonić graczy czy też walczyć z choćby szansą wygranej jeśli ktoś ma vipa lub kupił którąś z tych broni ;C...
Roses are red
Violets are blue
Omae wa
Mou shindeiru ;-;
  Odpowiedz
#9
Tak przypadkiem natrafiłem na ten wątek i widzę że jest otwarty, więc dodam swoje 5 groszy.

Jak tak sobie czytam sobie negatywne opinię niektórych na temat tych tunelów (nie tylko forum), to dochodzę do jednego wniosku...

No cholera, czy naprawdę już wszystko na tym trybie musi być podporządkowane tym przeklętym snajperkom? Czy naprawdę już zwykły gracz, nie może mieć jakiś szans na zabicie bądź ucieczkę, tylko przez cały czas musi być gnojony przez snajperów? Widziałem też narzekanie że w tych tunelach można zginąć bo ktoś może się np: schować się zza winkla. No rzeczywiście, bo przecież tylko snajper ma prawo zabijać, a jak on zostanie zabity to źle i niedobrze więc trzeba jak najszybciej zrobić tak aby ta straszna sytuacja nie miała już więcej miejsca. Sad

Trochę złości przelałem w ten tekst, ale naprawdę jest to już trochę męczące. Czy nie mogą być jakieś inne rozwiązania, niż tylko otwarty teren gdzie w większości przypadków szary gracz nie ma szans z VIPem bądź snajperem? Ja w pełni popieram istnienie tunelów, bo dodają trochę świeżości i zmieniają nieco grę w pozytywnym znaczeniu.
[Obrazek: XeJBZ2t.jpeg]
  Odpowiedz
#10
Osobiście rzadko tam bywałem a ja już to na zwiedzanie co jest w środku... heh. Ale uważam że powinny zostać ulepszone lub coś w ten deseń.
Stare konto: https://forum.sky-land.pl/member.php?act...e&uid=4440
cichy oddaj mi to konto plz
[Obrazek: w_6564d09434b96e78b1e345dba86525c5-90012785.gif]
  Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości