Konkurs budowlany [14.07-22.07]
#21
(07-18-2018, 10:26)Sstar napisał(a): Ja z takim pytaniem. Czy wyniki będą podane na forum?

Oczywiście, że tak.
#22
Ostatni dzień zapisów!
Do 20:00 macie jeszcze czas na zapisanie się ci, którzy nie zapisali się! Nagrody są opisane w 1 poście, polecam, bo warto! Big Grin
#23
Zapisy zostają zamknięte, zgodnie z 1 postem!
Czekamy teraz głównie na graczy, którzy zrobią swoje parki! Big Grin
#24
Jutro o 18:30 kończy wam się czas na budowę.
Jutro o 19:00 wraz z Impression [TheGreatChemist] zaczniemy sprawdzać działki. Na drugi dzień dam pełne ogłoszenie o miejscach i wyróżnieniach.
#25
Właśnie, więc lepiej się postarajcie, bo tak wielka szycha jaką jestem ja będzie to oceniała kuźwa jak mi się nie chce
#26
Specjalnie będę wtedy zajęty i nie bedzie mnie na serwerze. W sumie tylko 30 działek do przejścia.
#27
Rezi986 zostaje przypisany do _Boczek (współpracują, nie powinienem zapisać, ale robię wyjątek, dlatego, iż Boczek jest pomocnikiem -_-)

A ja przypomina: Zostaly wam prawie 2H do konca!
#28
Przedłużam budowę do godziny 19:30.
Spowodowaną tym, że Impression nie wyrobi się na 19:00. O 20:00 sprawdzamy działki. Tongue
#29
Oto wyniki:
[Obrazek: MZd3RyC.png]
Wyróżnienia otrzymali Boczek & Rezi, oraz Zonial

Gratulacje!
#30
Chciałbym podziękować wszystkim, którzy wzięli udział w konkursie. Przede wszystkim jestem zaskoczony, że gracze, którzy nie mają talentu na prawdę, dali trochę siebie w konkursie na parki. Nagrody zostaną rozdane, kiedy będą online gracze. Jeszcze raz: Dziękuje.


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości