Błędy w mapie.
#1
Exclamation 
Piszę ten wątek, bo zostały zrobione zmiany na mapie, które nie są rewelacyjne moim i innych zdaniem.

Błędy:
1. Murek przy Czerwonym budynku, Zółtym i Pomarańczowym
Ja się pytam, co to jest?! Czy to było specjalnie zrbione, czy co? Przecież to jest nowe miejsce do kampienia. Nie wiem, w jakim celu Cichusku to dodałeś, ale jednak prosiłbym o usunięcie tego murku. Kamperzy będą mieć wolną rękę, aby zakupić karabin i się tam wbić.

Screen przedstawia, o jaki murek chodzi.

2. Resp 1-F
Resp 1-F został zmieniony. Dokładniej: obniżony o 1 piętro. Aczkolwiek nie było to potrzebne, jednak prosiłbym o przywrócenie dawnego 1-F. Jeżeli nie zostanie przywrócone, to prosiłbym o zmianę również w takim celu warpu 1-A w samym środku czerwonego budynku. Powodem jest to, że skoro tak popularny resp oberwał, to 1-A też powinien.

3. Tunele
Znów odblokowano tunele, które znów będą ucieczką dla innych. Proponuje usunięcie. Uciekanie od walk, loganie, cheatowanie (bicie przez sciane) -> to są powody.


Załączone pliki Miniatury
           
#2
Tunele musza zniknac reszta przynajmniej mnie nie interere
[Obrazek: 7JcHSPD.jpg]
#3
1 masz 100% rację niech to znika i nie wraca
2 wolę powrót 1f wyżej
3 tunele niech sobie zostaną nawet mnie w nich nie było
Teach Me
#4
1. Nie
2. Nie Tongue
3. Za
Kupie Cobblestone na Prison! Zgłaszajcie się na PW.
#5
(07-13-2018, 14:21)_DrStrange_ napisał(a): 3 tunele niech sobie zostaną nawet mnie w nich nie było

to ze ciebie tam nie bylo nie znaczy ze inny gracz z tego nie korzystal a jest to dosc wkurzajace miejsce na mapie
[Obrazek: 7JcHSPD.jpg]
#6
1. Nie widzę strategicznego zastosowania tego małego murku, nie mam zdania na ten temat.
2. Obojętnie z tym 1-F, są inne warpy.
3. Skasować tunele, są wąskie jak dziurki od nosa.

Niedostępny
#7
Wszystko za.
Niedostępny
#8
UWIELBIAM TUNELE, proszę ich znowu nie usuwać!
Kod PHP:
com.epicgames.launcher://apps/Fortnite?action=launch&silent=true 
[Obrazek: T07j8ty.png]
#9
(07-13-2018, 17:52)111GigaByTe napisał(a): UWIELBIAM TUNELE, proszę ich znowu nie usuwać!

Chyba uwielbiasz się w nich kryć albo logać.
Nie czytaj tego...

Umrzesz za siedem dni. Shocked
#10
nie widze tutaj bledow w mapie.
1. jest po to, aby do tuneli bylo szersze wejscie.
2. przypadkiem obnizylo mi sie pietro jak poprawialem resp.
3. zapominasz o bialych domkach i kasowaniu poziomu podczas ucieczki.
[Obrazek: sygnaturka.png]


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości