Upgrade sklepu
#1
Witam, przychodzę z propozycją przerobienia obecnego sklepu, gdzie chodzi mi o strefę kupna jak i sprzedaży. Będąc tam, mam często wrażenie, że sklep robiła osoba, która w ogóle nie ma pojęcia o tej grze. Na strefie sprzedaży są itemki typu lilie wodne czy liany. Wątpię, by była jakaś osoba, która biega po bagnach zbiera lilie i liany, a potem je sprzedaje.
Podobnie jest w strefie kupna. Są cenne rzeczy, ale brakuje np. itemków do farm. Mówię tutaj o nasionach arbuza, dyni czy rzeczy tego typu. Zanim się doproszę jakąś życzliwą osobę o nasionko arbuza to minie dobry dzień. Tak już miałam z marchewką, 3 dni temu.
Ogólnie rzecz biorąc, w sklepie powinno być więcej itemków. Tutaj od razu uprzedzę pewne osoby, które narzekają, że byłoby łatwiej się wzbogacać. Można przecież ustawić wysokie ceny produktów, by były bardziej kosztowne. Można by zrobić sklep jak na prisonie, gdzie cena za sadzonkę czy nasionko to 2k, wtedy na pewno nikt nie będzie się wzbogacał szybko.
Pozdrawiam!
#2
(07-09-2018, 11:48)Theona_Carilaste napisał(a): Można by zrobić sklep jak na prisonie, gdzie cena za sadzonkę czy nasionko to 2k, wtedy na pewno nikt nie będzie się wzbogacał szybko.
Pozdrawiam!
Kupno to nie wszystko. Jeszcze kwestia skupu. To jest bardzo trudny temat. Wystarczy jeden dobry exploit i ekonomia pada lub przechodzi straszliwą inflację. Tak było z dyniarkami.

Niedostępny
#3
Najlepiej to by było zabrać każdemu kasę i wyrzucić ze skupu diaxy lub dać je za 10$ żeby nie był to jedyny zarobek.
[*]
[Obrazek: csokzidzn5v11.jpg]
Niedostępny
#4
(07-10-2018, 22:26)Rumbur napisał(a): Najlepiej to by było zabrać każdemu kasę i wyrzucić ze skupu diaxy lub dać je za 10$ żeby nie był to jedyny zarobek.
To teraz załóżmy, że ludzie cały hajs na itemki wydali. To to już mi sugeruje nową edycję.

Niedostępny
#5
I nowa edycja przydałaby się ale wiadomo jak będzie.
[*]
[Obrazek: csokzidzn5v11.jpg]
Niedostępny


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości