VIP/SuperVIP
#11
(07-09-2018, 13:17)Ostry25 napisał(a): na tak, a wy sie nie zgadzacie bo jestescie bogaci i faworyzowani przez rodziców.. nie mówie o boczku :kappa:

Tak, bo serwer wcale nie musi na siebie zarabiać, nie musi no bo po co... A 14 złotych rzeczywiście wielkie pieniądze...
[Obrazek: XeJBZ2t.jpeg]
#12
Tails, złotówka do złotówki i się uzbiera kupka..

VPS 16GB RAM na LVLU**** kosztuje 60zł miesięcznie a przeliczając to na serwer no to wystarczy i jeszcze zostanie Smile Nie znasz się.
#13
(07-09-2018, 14:07)Ostry25 napisał(a): VPS 16GB RAM na LVLU**** kosztuje 60zł miesięcznie a przeliczając to na serwer no to wystarczy i jeszcze zostanie Smile Nie znasz się.

Widać jaki z ciebie wielki specjalista, skoro jako argument podajesz cene z jakiegoś losowego hostingu...Rolleyes

Te ceny i tak są już niske, nie przesadzajmy już.
[Obrazek: XeJBZ2t.jpeg]
#14
kek 14 zł to dobra cena, tak mi się wydaję że nie opłaca się obniżać...
Roses are red
Violets are blue
Omae wa
Mou shindeiru ;-;
#15
Tails, no tak specjalista, a LVL** to obecnie najlepszy hosting serwerów VPS/minecraft. Smile
#16
Przy wynajmowaniu serwerów nie patrzy się tylko na ramy. Patrz jeszcze na HDD czy tam SSD i procesor :>


Jestem na nie, ceny są już tak czy siak małe.

Nie, nie kupiłem jeszcze vipa, więc proszę tu o mnie nie mówić że "bogaty faworyzowany przez rodziców"
Najśmieszniejszą rzeczą w tej sygnaturze jest to, że zanim zrozumiesz, że nic sensownego nie wnosi, to jest już zbyt późno, aby przestać ją czytać

[Obrazek: 49d7d05217014.gif]
#17
nie mówie o tobie, HDD, czy SSD niewiele zmienia. Aby zachować dużo pamięci na dysku to nie warto renderować działek np. na Prisonie ID działek 1000+... Tylko zaśmiecanie dysku i przez to mogą być lagi.


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości