VIP/SuperVIP
#1
Cześć,
Wpadłam na pomysł, który może wypali, a może nie.
Chciałabym, aby w wakacje można było zmienić cene VIP i SuperVIP.
VIP-8,77$
SuperVIP-15,33$
Natomiast na pvp z pistoletami:
VIP: 5,22$
SuperVIP: 8,77$
Siema Jestem Bambiczka.
#2
jednak może to nie wypalić dlatego, że nie wiem czy jest taka możliwość i nwm czy Cichusek na to pozwoli.
Ale jestem za.
Kupie Cobblestone na Prison! Zgłaszajcie się na PW.
#3
Niby to świetne, ale pamiętaj, że są też koszta z wykupieniem i utrzymywaniem danego numeru dla określonej ceny SMSa, to może się nie zwrócić, więc prawdopodobnie odpada.

Niedostępny
#4
Na nie. Ceny i tak są niskie w porównaniu do innych serwerów minecraft.
#5
Nie.
Na 3-4 trybach kupisz Vipa za 7.38zł, a SuperVipa na 2 trybach - za 11.07zł. Twoim zdaniem to jest dużo? Bo moim nie, ale patrząc na inne tryby, to i tak ceny są w porządku, patrząc na to, co daje dana ranga.
#6
na tak
#7
Na nie.
Popełniłem samobójstwo, nie żyję.
#8
Na tak jeśli jest to możliwe

Ale widziałbym to bardziej w pojedyńcze dni typu dzień dziecka
Teach Me
#9
na tak, a wy sie nie zgadzacie bo jestescie bogaci i faworyzowani przez rodziców.. nie mówie o boczku :kappa:
#10
(07-09-2018, 13:17)Ostry25 napisał(a): na tak, a wy sie nie zgadzacie bo jestescie bogaci i faworyzowani przez rodziców.. nie mówie o boczku :kappa:

Tyle, iż Vip straciłby również na wartości, dodatkowo - trzeba będzie jakoś go osłabić, bo Cichusek zwiększył kiedyś cenę w rangach, ze względu na ich wartość. Np. Na SkyBlocku kiedyś lot miałeś już od 11.07zł (w sumie, dziś masz podobnie, ale kiedyś było Elite), ale przykładowy Classic, 7.38zł za Vipa i już miałeś Nether. A SMSy były wtedy warte 50k...
Nie zgadzamy się, bo ceny rang są w porządku, a zmiana właśnie ich ceny zakłóciłaby lekko to. Nie wiem, po co angażujesz w to sprawę faworyzacji w rodzinie. Skąd wiesz, kto jest bogaty, a kto nie, hmm? Może ktoś na siebie zarabia? Nie wiesz tego, więc po co ten komentarz? xd.

Nadal jestem na nie z tą zmianą. Powód jest na górze, oraz tutaj cytat:
(07-09-2018, 09:50)Wayneern napisał(a): Nie.
Na 3-4 trybach kupisz Vipa za 7.38zł, a SuperVipa na 2 trybach - za 11.07zł. Twoim zdaniem to jest dużo? Bo moim nie, ale patrząc na inne tryby, to i tak ceny są w porządku, patrząc na to, co daje dana ranga.


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości