Mk
#1
Mój nick:Morson
Nick oskarżonego: ymc
Jego mk:skyreem
Dowód/ss:Nie potrzebny.
#2
[Obrazek: 9mnhTfB.jpg]

tak na wszelki jakby ip zmienne bylo
[Obrazek: 7JcHSPD.jpg]
#3
(07-06-2018, 19:54)Oskier napisał(a): [Obrazek: 9mnhTfB.jpg]

tak na wszelki jakby ip zmienne bylo

Ile jesteś już na tym forum żeby nie wiedzieć że to nie jest dowód? IP musi być takie same, dowód w postaci ss na którym jest: "moje drugie konto to...", "weź nie zgłaszaj.." itd, itp. jest niewystarczający!
#4
w takim razie sama administracja nie stosuje sie do zasad jak juz nie masz do czego sie przyczepic to sobie daruj
oskarzeni byli banowani nawet jesli ip sie roznilo nie mowie ze w tym przypadku bedzie tak samo ale ss zawsze zmienia postac rzeczy pozostawiam do oceny administracji a nie nic nie znaczacej jednostce pozdrawiam
[Obrazek: 7JcHSPD.jpg]
#5
(07-06-2018, 20:28)Oskier napisał(a): w takim razie sama administracja nie stosuje sie do zasad jak juz nie masz do czego sie przyczepic to sobie daruj
oskarzeni byli banowani nawet jesli ip sie roznilo nie mowie ze w tym przypadku bedzie tak samo ale ss zawsze zmienia postac rzeczy pozostawiam do oceny administracji a nie nic nie znaczacej jednostce pozdrawiam

daj mi linka do takiego wątku.
#6
sobie znajdz skoro tak ci zalezy mi to lotto czy dostanie bana czy nie sie juz tak nie napinaj jakby to byla sprawa zycia lub smierci
[Obrazek: 7JcHSPD.jpg]
#7
Nawet jeśli ktoś ma zmienne ip to nie zmiania się ono całe, a jedynie jego część. Dlatego w przypadku, gdy ip 2 kont są podobne to Tails czy Cichusek muszą mieć dowód w postaci podobnego zachowania lub właśnie takiego screenshota.
#8
Muszę was rozczarować:
http://forum.sky-land.pl/showthread.php?tid=37036
Oni mają inne IP.


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości