Ukrywal ukrywal i nie wytrzymal
#1
oski632
Skyreem
cheat
dowod:https://youtu.be/KpqeLprvaIk
[Obrazek: 7JcHSPD.jpg]
#2
KTOŚ CB STRZELAŁ Z 1F, GDY BYŚ NIE WIEDZIAŁ
#3
Ośki ktoś cię musiał z 1-F strzelić z łuku ja tu nic nie widzę
#4
(07-04-2018, 21:20)Koxpvpjestmoje napisał(a): Ośki ktoś cię musiał z 1-F strzelić z łuku ja tu nic nie widzę

toc widac ze dostaje obrazenia idealnie w tym momencie gdy on podskakuje.. wniosek jest jeden to on mnie uderzal poza tym to juz nie pierwszy taki przypadek
ps ty nie musisz tu nic widziec wystarczy ze tails zobaczy
[Obrazek: 7JcHSPD.jpg]
#5
Zabawne trochę Big Grin Moim zdanie to ktoś z 1F :v
Niczego nie żałuję bo szczęście po prostu przede mną Heart
#6
Zdementuję pogłoskę, że to ktoś z "1-F".

Trzecia sekunda, Oski dostaje knockbacka i zostaje odepchnięty od oskarżonego gracza, w kierunku 1-F właśnie. Co do drugiego uderzenia to również on, ponieważ nawet na 1 klatkę nie pojawiła się śnieżeczka, strzała, ani nic czym można by rozproszyć snajpera.

Niedostępny
#7
(07-04-2018, 23:19)Iam napisał(a): Zdementuję pogłoskę, że to ktoś z "1-F".

Trzecia sekunda, Oski dostaje knockbacka i zostaje odepchnięty od oskarżonego gracza, w kierunku 1-F właśnie. Co do drugiego uderzenia to również on, ponieważ nawet na 1 klatkę nie pojawiła się śnieżeczka, strzała, ani nic czym można by rozproszyć snajpera.

A może i masz rację? Nie pomyślałam o tym Big Grin A wsm by się chyba zgadzało c:
Niczego nie żałuję bo szczęście po prostu przede mną Heart
#8
(07-04-2018, 21:16)Skyreem napisał(a): KTOŚ CB STRZELAŁ Z 1F, GDY BYŚ NIE WIEDZIAŁ

I obrywał akurat wtedy kiedy ty podskakiwałeś i strzelał do niego co kilka sekund? Z czego oni do niego strzelali?

Dostałeś bana na 10 dni.
[Obrazek: XeJBZ2t.jpeg]


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości