Cheaty - Fly.
#1
Twój Nick: Dantelion
Nick oskarżonego: pvpjestmoje
Powód: Fly...
Dowód: Screen

           
Niedostępny
#2
a gdzie ss jak mnie karabinem wystrzeliłeś ? dlatego jestem w powietrzu jezu weź nagraj bo to zwykły ss
#3
Dantelion. Mogłeś go wystrzelić i dlatego jest tak wysoko. Nagraj go bo dowody są niewystarczające. Możesz go nie lubić i próbować "dać mu bana" za nic.

Podkreślam: Dowody w postaci są są niewystarczające w tym przypadku.
#4
Ale zaraz, zaraz... Tak być nie będzie.

1. Chociaż, jak bym go wystrzelił, to nie poleciał by tak wysoko.
2. Nie wystrzeliłem go. On przyleciał do mnie na Fly, jak ja strzelałem do innych - zresztą nie wiem jak to udowodnić...
Niedostępny
#5
Nie możliwe, żeby latał tak wysoko. Antycheat by na to nie pozwolił.
#6
(07-04-2018, 21:14)Boczek napisał(a): Nie możliwe, żeby latał tak wysoko. Antycheat by na to nie pozwolił.

jest to mozliwe juz kiedys byl jeden gosciu odpalony na tyle i antycheat nie zawsze reagowal
tyle ze screenshot to nie dowod na takie cos
[Obrazek: 7JcHSPD.jpg]
#7
ktoś wbił typa i tyle
#8
Filmik by się przydał :v
Niczego nie żałuję bo szczęście po prostu przede mną Heart
#9
Jeśli nie ma fly to czemu nie trzyma pistoletu albo karabinu żeby się wybić? I celuje ze snajperki w Danteliona. To jest nie możliwe żeby przelecieć 20 kratek prawie w tym samym poziomie wysokośći dodam jeszcze że nie widać nikogo kto mógł by go wybić a Danteliona miał w każdym ss snajperke więc on nie mógł go wybić.

(07-04-2018, 21:09)Qubaa napisał(a): Dantelion. Mogłeś go wystrzelić i dlatego jest tak wysoko. Nagraj go bo dowody są niewystarczające. Możesz bo nie lubić i próbować "dać mu bana" za nic.

Podkreślam: Dowody w postaci są są niewystarczające w tym przypadku.

Popatrz se na pierwszy ss i trzeci czemu leci w dwie strony?
#10
Wygląda jakby został wyrzucony przez pociski karabinu.
[Obrazek: XeJBZ2t.jpeg]


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości