Woda - Pomysł.
#11
(07-02-2018, 14:57)Tails napisał(a): Na nie.

Nie po to kasowano odskocznie aby dodać teraz coś podobnego na jej miejsce.

Rzadko kiedy to uratuje. A odskocznia była takim błędem, że nie dość że do góry wzbijały, to nie trzeba było nic zrobić, żeby nie przeżyć. A tutaj musimy się pomęczyć, a to cały czas nie działa.
#12
(07-02-2018, 14:55)Wayneern napisał(a): Po prostu czasem woda będzie ratować. Inaczej: Będzie tak jak dzisiaj, tylko woda będzie ratować, ale nie będzie rozchodzić się, tylko bugiem można by się uratować, jak na Hardcore serwerach, kto grał - to wie.
To nie bug, tylko szybkie naciskanie PPM.

P. S. Tak trudno przeżyć VIPom z fall damage'm?

Niedostępny
#13
(07-02-2018, 15:09)Iam napisał(a): To nie bug, tylko szybkie naciskanie PPM.

P. S. Tak trudno przeżyć VIPom z fall damage'm?

Propozycja dotyczy również sklepu. Dla Vipów czy dodane będzie - zależy od Cichuska, nie od nas. My tylko proponujemy różne rzeczy. Trudno vipom nie jest, teraz chociaż jest sprawiedliwej, ale propozycje napisałem, bo moim zdaniem ciekawa jest. (KamilSiwy chciał, abym napisał, to napisałem).
#14
2 słowa
Bez sensu.
#15
No to przywroccie odskocznie..
"Jak wam nie zależy, to mi tym bardziej nie zależy"~p. Ewa Diamond
#16
(07-02-2018, 15:48)HubPlayGames napisał(a): No to przywroccie odskocznie..
Chciałbyś...
Zapomnij.
[Obrazek: XeJBZ2t.jpeg]
#17
(07-02-2018, 15:09)Iam napisał(a):
(07-02-2018, 14:55)Wayneern napisał(a): Po prostu czasem woda będzie ratować. Inaczej: Będzie tak jak dzisiaj, tylko woda będzie ratować, ale nie będzie rozchodzić się, tylko bugiem można by się uratować, jak na Hardcore serwerach, kto grał - to wie.
To nie bug, tylko szybkie naciskanie PPM.

P. S. Tak trudno przeżyć VIPom z fall damage'm?

Spamowanie nie jest tak efektywne jak wyczucie jednego kliku.
[Obrazek: Przechwytywanie.PNG]

#18
Chociaż po zastanowieniu pomysł totalne dno
Badum Tss
Teach Me
#19
Tylko dla VIP nie da się kupić tylko tak
#20
(07-02-2018, 17:06)BeZZ_Nicku napisał(a): Tylko dla VIP nie da się kupić tylko tak

I znów VIP będzie mógł uciekać z budynków bez otrzymywania obrażeń, jak to miało miejsce w przypadku odskoczni. Dlatego jestem wybitnie na nie.

Niedostępny


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości