Zakupy LVL na classicu
#1
Witam.
Dzisiaj zakupiłem 4 kody na lvl . Każdy miał dać 30 lvl i po wpisaniu 2 dostałem 30 lvl a nie 60 Sad.Bardzo proszę o danie 60 lvl bo zostały mi jeszcze 2 kody a nie ma po co ich zużywać bo lvl 30 tylko daje Sad.Pozdrawiam.
#2
Treść SMSu wprowadzająca w błąd. Obecnie jest "30 lvl EXP", a powinno być "Ustawienie 30-stego poziomu EXP". Proponuję zmianę treści ze starego na nowy, ponieważ w takiej sytuacji to nie jest nic innego, jak naciągactwo.

Niedostępny
#3
To co mam zrobić?Pieniądze tylko zmarnowałem -_-
#4
niestety musisz sie nauczyc zycia skajlandowego
#5
No to powinni zwrócić kasę albo lvl dać 60
#6
Poczekaj aż ktoś z administracji to przeczyta
Najśmieszniejszą rzeczą w tej sygnaturze jest to, że zanim zrozumiesz, że nic sensownego nie wnosi, to jest już zbyt późno, aby przestać ją czytać

[Obrazek: 49d7d05217014.gif]
#7
wyslalem ci nowy kod na pw, bo widze, ze drugi kod wpisales zaraz po pierwszym i raczej nie jest mozliwe abys ten pierwszy zdazyl wykorzystac w grze.
jak ktos ma aktualnie np. 20 poziom expa i kupi "30 poziomow", to nie zrobi mu z tego 50 poziomu, tylko znacznie mnie, poniewaz im wyzszy poziom tym wiecej punktow.
wtedy mniej obeznane osoby moglyby sie czepiac, ze nie dodalo im 30 poziomow tylko np. 14, dlatego serwer ustawia na nowo 30 poziom, a nie dodaje.
[Obrazek: sygnaturka.png]


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości