[NEW] Arena na Pistolety.
#11
(06-26-2018, 20:35)Wayneern napisał(a):
(06-26-2018, 20:26)Im a Fake. napisał(a):
(06-26-2018, 19:13)Iam napisał(a): Mało miejsc strategicznych, o które warto by było walczyć. Reszta dosyć OK.

Pisałem już o tym wyżej. Zobacz sobie.

No spoko, ale jak chcesz żeby gracze grali na całej arenie to jak będzie np 13osób to każdy będzie siebie szukał. A tak to gracze będą chodzili w jedno konkretne miejsce.
#12
(06-26-2018, 20:26)Im a Fake. napisał(a):
(06-26-2018, 19:13)Iam napisał(a): Mało miejsc strategicznych, o które warto by było walczyć. Reszta dosyć OK.
[Obrazek: Przechwytywanie.PNG]

#13
Jak najbardziej na tak
Teach Me
#14
(06-26-2018, 20:37)Wyimaginowany napisał(a):
(06-26-2018, 20:26)Im a Fake. napisał(a):
(06-26-2018, 19:13)Iam napisał(a): Mało miejsc strategicznych, o które warto by było walczyć. Reszta dosyć OK.

Pisałem już o tym na górze -_-
Chciałem, aby rozgrywka DZIAŁA SIĘ NA CAŁEJ MAPIE, NIE TYLKO NA 1 MIEJSCU, GDZIE JEST DOBRE KAMPIENIE.
#15
Arena mi się podoba.
Zawsze i wszędzie Sstar będzie.
Pozdrawiam.
#16
Dodałem jeszcze jedną wieżę (w sumie, to pierwszą wieżę, bo tamten to rozwalony blok był bardziej). Oczywiście - też rozwalona wieża. Przy tym również zmieniłem położenie respu 1-F.


Załączone pliki Miniatury
               
#17
Oświetl ją.
#18
(06-27-2018, 10:35)Boczek napisał(a): Oświetl ją.

Lampy są w wiosce i koło ścieżek.
W tych poniszczonych lasach bardziej nie chodziło mi, żeby było światło.
Jeżeli chodzi ci o wieżowiec, to dodałem. Nie dawno zauważyłem, że ich nie dałem na screenach.
#19
Ogólnie jakby się nie nawidziło kampienia to ono zawsze będzie niezależnie od mapy. I nawet gdy będziesz próbował to kampienie zniwelować, to zawsze znajdzie się jednak miejsce na kampę. A co jeśli gracze będą chodzili tylko na 1-2 warpy z własnego wyboru. Do tego mając na myśli fakt, żeby mapa nie była płaska, nie miałem na myśli tak górzystego terenu, żeby nie było ani jednego miejsca w miarę dostosowanego pod miecze. I niestety, ogień może nie przejść, ponieważ ziemniakowe komputery będą miały spadki i tak już małych FPSów.

To tyle z mojej konstruktywnej krytyki.

Wysłane z mojego GT-I8190N przy użyciu Tapatalka

Niedostępny
#20
(06-27-2018, 10:38)Iam napisał(a): Ogólnie jakby się nie nawidziło kampienia to ono zawsze będzie niezależnie od mapy. I nawet gdy będziesz próbował to kampienie zniwelować, to zawsze znajdzie się jednak miejsce na kampę. A co jeśli gracze będą chodzili tylko na 1-2 warpy z własnego wyboru. Do tego mając na myśli fakt, żeby mapa nie była płaska, nie miałem na myśli tak górzystego terenu, żeby nie było ani jednego miejsca w miarę dostosowanego pod miecze. I niestety, ogień może nie przejść, ponieważ ziemniakowe komputery będą miały spadki i tak już małych FPSów.

Fakt, nie zmienie kampienia, ale tutaj raczej nie będzie chodzenia w 1 miejsce.
Co do ognia - mogę go usunąć, miał być to taki efekt, że była wojna i wszystko jest wysadzone. Na pamiątke tego, może zostać sam netherrack.

Ogień usunąłem, w zamian dodałem więcej netherracku w okopach, gdzie był ogień.
Oświetliłem wieżę, jak i bardziej arenę.


Załączone pliki Miniatury
   


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości