[NEW] Arena na Pistolety.
#41
(06-29-2018, 09:27)Boczek napisał(a): Jeśli już narzekamy: na obecnej mapie, grając na 15-20fps, mniej wiecej da się grać i nawet kogoś udawało mi się kogoś zabijać. Da się grać na takiej ilości i zapewne są osoby, które grają z takimi lagami. Na Twojej arenie nawet poruszanie się było by problemem.. po za tym, bitwy z miecza na tych wszystkich pagórkach były by niemożliwe. Na pvp potrzeby jest płaski teren z małymi pagórkami, drzewkami, domkami, tak jak jest to na obecnej arenie.
Jestem przeciw zamiany aren. Można ją dodać ewentualnie jako 2 arene i zobaczyć, na której będzie więcej graczy.

W najbliższym czasie postaram się zmniejszyć lekko teren (z tymi drzewami również powalonymi). Tej 1 wielkiej góry jednak nie usunę. Tongue
#42
Ten poszarpany teren jednak odstrasza, ja nie wiem czy męczenie się z topografią terenu będzie takie fajne, chyba nawet pogorszyło by to sytuację z snajperkami. Tej wody to jest za dużo, może lepiej zmniejszyć te rzeki i jeziora.

Oraz jeżeli miałbym być już taki mocno czepialski, to dlaczego latarnia morska, budynki, drzewa, domy, ulice są zniszczone a hangary z samolotami już nie?
[Obrazek: XeJBZ2t.jpeg]
#43
(06-29-2018, 09:43)Tails napisał(a): Ten poszarpany teren jednak odstrasza, ja nie wiem czy męczenie się z topografią terenu będzie takie fajne, chyba nawet pogorszyło by to sytuację z snajperkami. Tej wody to jest za dużo, może lepiej zmniejszyć te rzeki i jeziora.

Oraz jeżeli miałbym być już taki mocno czepialski, to dlaczego latarnia morska, budynki, drzewa, domy, ulice są zniszczone a hangary z samolotami już nie?

Z drzewami zrobie porządek, może troche "zmodyfikuje" je.
Nie wiem jak zrobie z rzekami, ale postaram się zmniejszyć. Na te puste miejsce nie wiedziałem co dać, to dałem morze z tą latarnią.
Z hangarami również zrobię porządek.
#44
Jest na ich poziomie żadna nie jest gorsza Hatak bym chciał je jakoś skleić z paru rzeczy z jednej strony zrezygnować dodając coś z innej każda jest dobra i każdą chciałby wiedzieć na pistoletach Wink
Teach Me
#45
Stwórzcie z im'em razem 1 Zaye***a
Teach Me
#46
Szkoda
Teach Me


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości