[NEW] Arena na Pistolety.
#1
Ostatnio grzebiąc w folderach minecraft, znalazłem fragmenty mojej niedokończonej areny na pvp z pistoletami, więc postanowiłem ją dokończyć.

Z efektów swojej pracy jestem bardzo zadowolony, gdyż arenę zbudowałem w jakiś 1 dzień (bez przerw: 6H). Nie jestem jakimś profesjonalnym budowniczym, ale moim zdaniem - arena jest ładna.

Screeny z mapy: https://imgur.com/a/bWeObjk
##EDIT NR 1 -> https://imgur.com/a/o1UDEqt [POPRAWKI]
(Miał być filmik, ale nie chciało mi się i nie miałem czasu).

Arena jest typowo wojenną. Są na niej ustawione 2 armaty, które rozwalają dany świat, co widać po okopach z palącym się ogniem, powalone drzewa, ruiny budynków oraz po rozwalonych lampach/latarniach. Na arenie jest 6 warpów: 1-A, 1-B, 1-C, 1-D, 1-E, 1-F. Oznaczone one są blokami diamentu (jak coś, to tylko moje sugestie, jak cichusek zaakceptuje - może sam poprawić, nie piszę, że muszą być na tym miejscu). Na arenie ustawione są jak widać pagórki, które mają
utrudnić rozgrywkę. Wszędzie da się wejść, nie ma miejsc, gdzie tylko do tego potrzebny jest VIP, lub specjalne itemy.
Komentować arenę, którą zbudowałem - oczywiście, że można. Big Grin

W arenę przelałem sporo mojej "weny twórczej" oraz utraconego czasu i myślę, że nie pójdzie to na marne.
#2
Mało miejsc strategicznych, o które warto by było walczyć. Reszta dosyć OK.

Niedostępny
#3
(06-26-2018, 19:13)Iam napisał(a): Mało miejsc strategicznych, o które warto by było walczyć. Reszta dosyć OK.

Starałem się, aby rozgrywka działa się na całej mapie, nie tylko w 1 miejscu. Wtedy rozgrywka jest bardziej dynamiczna, niż kampienie w 1 miejscu i nabijanie sobie killi.
Miejsca strategiczne, to w sumie ta górka, podbicie "armat", ruiny wieżowca.
#4
Małe trochę
xD
#5
na tak oczywiscie
#6
Rozumiem.

Dodam od siebie jeszcze, że jest dosyć mało kontrastu, trudno by się biegało, gdyby trzeba było.

Niedostępny
#7
Całkiem ładna. Snajperzy mieli by ciężko cokolwiek ugrać, bo jest pełno drzew i zasłon za którymi można się schować. Podoba mi się
Najśmieszniejszą rzeczą w tej sygnaturze jest to, że zanim zrozumiesz, że nic sensownego nie wnosi, to jest już zbyt późno, aby przestać ją czytać

[Obrazek: 49d7d05217014.gif]
#8
(06-26-2018, 19:18)MistrzMarek napisał(a): Małe trochę

Właśnie o to mi chodziło. I nie jest aż tak mała, wymiary to 100x100 (albo i nawet 110x110, jak się nie pomyliłem).
(06-26-2018, 19:18)Iam napisał(a): Dodam od siebie jeszcze, że jest dosyć mało kontrastu, trudno by się biegało, gdyby trzeba było.
Utrudniony teren jest po to, aby snajperzy nie mieli za łatwo. Biegać da się normalnie uciec, nie jest to aż tak skomplikowany teren.
#9
(06-26-2018, 19:13)Iam napisał(a): Mało miejsc strategicznych, o które warto by było walczyć. Reszta dosyć OK.
#10
(06-26-2018, 20:26)Im a Fake. napisał(a):
(06-26-2018, 19:13)Iam napisał(a): Mało miejsc strategicznych, o które warto by było walczyć. Reszta dosyć OK.

Pisałem już o tym wyżej. Zobacz sobie.


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości