Nerwy, złość -> powód w wątku.
#1
Tak się już poprostu nie da grać. O co mi chodzi?
- Za płaska mapa
- Snajperka za OP.
- Z vipem grac, to tak, jakby klotnia z wlascicielem o unbana za nic...
- AntyCheat do bani...

O co mi chodzi? Na trybie dzieje sie zle. Opisze to może w podpunktach, bo tak mi idzie najlepiej:

1. AntyCheat
Zabawny AntyCheat. Niby Cichusku polepszales cos z antyknockbackiem - nie prawda. AntyKnockBack jest taki sam, jaki byl. 3x osoby dzis nie kicklo, za antyknockbacka, jak juz - to 1 raz tylko, a powinno co chwile, gdyz byli odpaleni i odpaleni. Proponuje zmiane antycheata. Ten AntyCheat jest do bani. Nie wykrywa poprawnie cheaterow, tylko jedynie kicka niewinne osoby, a cheaterzy laskawie sobie laza po serwerze. Taka sprawiedliwosc? Oby tak dalej, to daleko zajdziemy...

2. Snajperka.
Ta bron jest za bardzo OP. Nie da sie grac, kiedy jeszcze dodatkowo VIP ma ja w lapie, wtedy to juz lepiej isc, bo nie ma po co grac. Proponuje wielki nerf dla snajperki. Jaki? Taki:
- 5HP po strzale w banie
- Cena zwiekszona do 200$
- Odrzut zmniejszony
- Niecelne strzaly bez celownika *zwiekszonego przez Prawy przycisk myszy*
- 1 naboj.
Broń powinna zostać bardzo mocno znerfiona, gdyż to co się z nią dzieje, znaczy co z nia gracze robia, to kompletna parodia. IamAwesomeArcher robil juz filmiki na ten temat, ktore sa widoczne tutaj (i inne watki, gdzie slusznie jest opisana snajperka):
http://forum.sky-land.pl/showthread.php?tid=36700
http://forum.sky-land.pl/showthread.php?tid=36730
Ale czy Cichusek cos zmieni? Jak to napisal: NIE, ale trzeba walczyc o swoje. Moze ty Cichusku nie widzisz co sie dzieje na trybie, ale my - jako doswiadczeni gracze grajacy na trybie widzimy, ze jest z nim zle i trzeba to jakos zmienic.

3. Gracz vs VIP
No tak, gracz vs vip - to jest ciekawe. Walczac z vipem (jak jeszcze ma snajperke, to łohoho) nie mamy w ogole szans, jako gracze. Porownujac nasze eq do eq vipa mozna stwierdzic, ze na 70% (chyba) nie mamy szans z nim wygrac. Proponuje znerfienia Eq Vipa, a jezeli nie - to ulepszenia eq gracza. Bo to jest katorga, nie dosc, ze mocno cofa, to jeszcze z vipem nie da sie wygrac...

4. Cofki
Cofki, ukochany atut pistoletow. Dlaczego? Gdyz to ratuje kazdego. Tym bardziej vipow... Naprawde, my juz mamy dosc tych cofek i mozemy stwierdzic, ze one psuja ten tryb tez. Proponuje zrobienie cos z tym, bo to jest katorga. To jest tak wkurzajace, ze masakra - psuja cala rozgrywke, bo jak cofnie i nie mozesz sie ruszyc - to juz giniesz. Proste i logiczne, a gracze traca na tym $$$ oraz k/d.

Dlaczego robie ten watek? Zeby pokazac, ze trzeba walczyc o swoje, a tryb jest zaniedbany. Cheaterzy, cofki, snajperka - Rip [*]. Proponowalbym cichusku tobie przemyslec temat na spokojnie, bez nerwow. Jakbys zagral na serwerze chociaz 1 dzien, to bys wiedzial, ze nie jest tak, jak myslisz, ze jest kolorowo, ze wszystko jest dobrze. NIE - jest tragicznie. Chociaz odskoczni nie ma, jeden plus tego, co zrobiles. Mysle, ze zostanie watek rozpatrzony pozytywnie, a nie, ze nie bo to, bo tamto, bo gracze odejda... Juz dawno to zrobili, kiedy zobaczyli, co jest za bardzo OP.

Watek napisany w 10 minut pod nerwami... Tongue
Dziekuje, Dobranoc.
Pozdrawiam Daniel.
#2
Wyprzedziłeś mnie z moim 30-40 minutowym przemówieniem, dammit

Zgadzam się ze wszystkimi punktami, jednakże nie przemówisz tym do kogoś, kto nie gra na trybie, póki nie dasz fragmentów gameplay'a, daj mi dokończyć moje 30-40 minutowe arcydzieło i wtedy wyjaśnię temat do zera.

wgl skasuj wątek i daj mi tą robotę mi zrobić

Niedostępny
#3
(06-25-2018, 20:35)Iam napisał(a): Wyprzedziłeś mnie z moim 30-40 minutowym przemówieniem, dammit

Zgadzam się ze wszystkimi punktami, jednakże nie przemówisz tym do kogoś, kto nie gra na trybie, póki nie dasz fragmentów gameplay'a, daj mi dokończyć moje 30-40 minutowe arcydzieło i wtedy wyjaśnię temat do zera.

wgl skasuj wątek i daj mi tą robotę mi zrobić

Ty nie widzisz, co sie teraz dzieje? Mam usunac watek, bo ty chcesz zrobic gameplaya? Wystarcza te filmiki, co sa w watkach, ktore podalem. Dodatkowo, jakby Cichusek sie skusil na 1 dzien grania na serwerze, to by zobaczyl, co to za parodia z tego trybu, ale o tym mozna tylko pomarzyc. Trzeba interweniowac jak najszybciej, to nic nie da, ze usune watek, albo cichy zamknie. To nawet moze sie pogorszyc i rozprzestrzenic po innych trybach...
#4
(06-25-2018, 20:40)Platynoovv_ napisał(a):
(06-25-2018, 20:35)Iam napisał(a): Wyprzedziłeś mnie z moim 30-40 minutowym przemówieniem, dammit

Zgadzam się ze wszystkimi punktami, jednakże nie przemówisz tym do kogoś, kto nie gra na trybie, póki nie dasz fragmentów gameplay'a, daj mi dokończyć moje 30-40 minutowe arcydzieło i wtedy wyjaśnię temat do zera.

wgl skasuj wątek i daj mi tą robotę mi zrobić

Ty nie widzisz, co sie teraz dzieje? Mam usunac watek, bo ty chcesz zrobic gameplaya? Wystarcza te filmiki, co sa w watkach, ktore podalem. Dodatkowo, jakby Cichusek sie skusil na 1 dzien grania na serwerze, to by zobaczyl, co to za parodia z tego trybu, ale o tym mozna tylko pomarzyc. Trzeba interweniowac jak najszybciej, to nic nie da, ze usune watek, albo cichy zamknie. To nawet moze sie pogorszyc i rozprzestrzenic po innych trybach...

Przyznaję się, trochę ironii zastosowałem w przekreślonych zdaniach.

Ogólnie rzecz biorąc to rozumiem sytuację, ty zainicjujesz to, żeby Cichusek się zainteresował serwerem, a ja objaśnię po kolei wszystko, co jest problemem tego trybu.

Niedostępny
#5
(06-25-2018, 20:45)Iam napisał(a):
(06-25-2018, 20:40)Platynoovv_ napisał(a):
(06-25-2018, 20:35)Iam napisał(a): Wyprzedziłeś mnie z moim 30-40 minutowym przemówieniem, dammit

Zgadzam się ze wszystkimi punktami, jednakże nie przemówisz tym do kogoś, kto nie gra na trybie, póki nie dasz fragmentów gameplay'a, daj mi dokończyć moje 30-40 minutowe arcydzieło i wtedy wyjaśnię temat do zera.

wgl skasuj wątek i daj mi tą robotę mi zrobić

Ty nie widzisz, co sie teraz dzieje? Mam usunac watek, bo ty chcesz zrobic gameplaya? Wystarcza te filmiki, co sa w watkach, ktore podalem. Dodatkowo, jakby Cichusek sie skusil na 1 dzien grania na serwerze, to by zobaczyl, co to za parodia z tego trybu, ale o tym mozna tylko pomarzyc. Trzeba interweniowac jak najszybciej, to nic nie da, ze usune watek, albo cichy zamknie. To nawet moze sie pogorszyc i rozprzestrzenic po innych trybach...

Przyznaję się, trochę ironii zastosowałem w przekreślonych zdaniach.

Ogólnie rzecz biorąc to rozumiem sytuację, ty zainicjujesz to, żeby Cichusek się zainteresował serwerem, a ja objaśnię po kolei wszystko, co jest problemem tego trybu.

Nie ma czasu na filmiki i inne bzdety... Trzeba to zrobic natychmiast. Nie mozemy dalej czekac stojac i patrzac, jak tryb sie rozpada. Juz wystarczajaca sie nacierpielismy ta odskocznia, a teraz ta snajperka i vipem za bardzo OP mamy sie nameczyc jeszcze z jakies 4 lat? Jezeli w ogole tryb tyle przezyje...
#6
dopiero co o tym ktos pisal na forum, po co sie powtarzasz i tworzysz niepotrzebny spam?
zamykam ten temat.
[Obrazek: sygnaturka.png]


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości