Propozycja 2
#1
Witaj.
chciałbym poruszyć temat z przed 3ech lat.
Link
http://forum.sky-land.pl/showthread.php?tid=16481

tak jak już napisałem o komendzie /czapka
ale nie chodziło mi cichusku że ktoś sobie założy apteczkę (kebaba) na głowę lub szkło itp.
tylko chodziło mi o normalne czapki kolorowe do kupienia za 100$-1000$
kiedy wpiszemy tą komendę pojawia się tabela jak w kompasie a w tej tabeli znajdowałyby się kolorowe czapki do kupna

a tak jak napisał stir.
Cytat: Można zrobić jakiś zestaw czapek. Coś co dobrze odróżnia graczy.

Cichusku byś miał spokój z tym przynajmniej co piszą (na forum) żebyś zmienił kolor czapki, tak to gracze by sobie zmienialiby kolorek

poboczny post:
jeżeli ktoś by napisał (ale ty przecież nie grasz to po co robisz taki wątek) to odpowiadam: z nudów.
Niedostępny
#2
Podpisuję się pod propozycją. Dobre do wyznaczania i dołączania do sojuszy.

Niedostępny
#3
Tańsze te czapki, po 20$ naprzykład, bo tak to nikt nie będzie tego kupował.
Jestem za.
#4
(06-23-2018, 17:01)Boczek napisał(a): Tańsze te czapki, po 20$ naprzykład, bo tak to nikt nie będzie tego kupował.
Jestem za.

to napisze tak:
Albo permamentnie masz kupioną czapkę za 1000$ albo jak kupisz czapkę (100$) a później kupisz następną to tamtą już musisz kupować od nowa za 100$

ale chyba ta 2ga opcja jest lepsza.
Niedostępny
#5
Jestem za.
Popełniłem samobójstwo, nie żyję.
#6
Ewtualnie można by było zrobić darmową czapeczke, albo w ogóle cały set w jednym kolorze (to będzie raczej brzydko wyglądało, ale ja się nie znam) poprzed dodanie innych kitów. Teraz jest /gracz i /vip, a można by było dodać jeszcze /gracz_czer /gracz_nieb /gracz_jziel itp. zawiarały by poprostu wszystkie te same elementy co normalny kit, jednak odpowiedno pokolorowane.
#7
Zróbmy tak że każdy wybiera kolor czapki jaki chce za free albo nawet cała zbroje jaki chce kolor wtedy można by było mieć sojusze i jak ktoś jest z kimś w sojuszu to macie te same zbroiki np jakiś wzorek Big Grin
Teach Me
#8
jestem za
#9
Jestem za.
Niedostępny
#10
Oczywiście jestem za jak poprzednio.


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości