Problemy - PvP.
#1
Wiemy, że PvP-Pistolety jest prawie zniszczone... Napiszę tu problem o Snajperce i jej zmiany oraz ''cofanie'' - Podczas walki cofa gracza, kiedy leci jakiś gracz i zacznie atakować to nie ma szans uciec, przyciąga do gracza, który nas atakuje - tzw. ''magnes'.

Snajperka - Ta broń jest bardzo 'OP'.

Proponuję kilka zmian tej broni:

- Jeden wystrzał,
- Załadowanie naboju co 3 sekundy,
- Podwyższenie ceny - 220$ (To dobra cena jak na taki pistolet).

Mam nadzieję, że Cichusek naprawi ten ''zniszczony'' tryb, Iam powinien wstawić kilka Filmów na ten temat.

To na tyle.
Niedostępny
#2
podrozona snajpa na nie naprawienie cofek na tak
#3
(06-21-2018, 13:51)Cayere napisał(a): Snajperka - Ta broń jest bardzo 'OP'.

Proponuję kilka zmian tej broni:

- Jeden wystrzał,
- Załadowanie naboju co 3 sekundy,
- Podwyższenie ceny - 220$ (To dobra cena jak na taki pistolet).

Mam nadzieję, że Cichusek naprawi ten ''zniszczony'' tryb, Iam powienien wstawić kilka Filmów na ten temat.

To na tyle.







Kilka starych filmów, ale na Gammaplay V wyraznie widać ówczesny OPness snajpy. Na inne filmy trzeba mieć po 5-10 min i wyciągać wnioski.

Niedostępny
#4
(06-21-2018, 13:54)keinettgaming napisał(a): podrozona snajpa na nie naprawienie cofek na tak

Powód, dlaczego na nie z snajperką? Jest ona za bardzo OP. Wiemy, że ty jesteś no lifem pistoletów, ale zobacz co się dzieje na trybie. Podrożenie snajperki będzie najlepszym rozwiązaniem.
#5
(można skasować post)

Będę robił długi film, w którym będę omawiał ogólne problemy tego trybu

Niedostępny
#6
Nie ważne, czy ktoś ma kase, aby coś kupić. Po to masz graczy aby ich zabijać - zabijasz = zarabiasz. Myślicie, że wszystko będzie podane jak na ''tacy'' ?
Niedostępny
#7
Myślę ze podrożenie snajperki to jest najgłupszy pomysł z tych wszystkich...
Należy ją znerfić ale nie podrożyć, tylko graczy którzy ciągle nolifą snajperką będzie na nią ciągle stać z taką ceną co za tym idzie pogorszy to sytuacje...
Roses are red
Violets are blue
Omae wa
Mou shindeiru ;-;
#8
absolutnie nie zmienie nic zwiazanego ze snajperka.
poprawilem kilka rzeczy w antycheacie, moze bedzie lepiej.
[Obrazek: sygnaturka.png]


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości