Złodziej...
#1
Twój Nick: Cayere
Nick oskarżonego: ZabijakaPL1337
Powód: Okradł mnie, dodał mnie do działki, a ja potem u niego na działce poustawiałem dużo głów, mrocznych i beaconów oraz itemów... Prosiłbym o zwrot moich itemów. On ma w enderchest moje 34 mrocznych, 20 głów graczy, 41 beaconów i dużo innych itemów. Chciałem mu pokazać moje rzeczy, a on nagle wyrzucił mnie z działki i zabrał wszystko złodziej. Naprawdę chcę to odzyskać! Te rzeczy warte są 25 milionów...

Dowód:            
       
Niedostępny
#2
Ja Ci nic nie ukradłem sam mi postawiłeś te wszystkie ity na działce + oddałeś działkę mi jedną i Iam owi.
Sam pisałeś wątek że odchodzisz z tego serwera i wrócisz po kilku latach.
Więc nie rozumiem o co Ci chodzi.
Popełniłem samobójstwo, nie żyję.
#3
Postawiłem itemy na działce - bo chciałeś! Więc wyrzuciłeś mnie z działki a itemy sobie wziąłeś do enderchestu.
Ale nie odchodze!
Niedostępny
#4
Zabijaka pisze prawde. Czy on ci pisał że chce twoje itemy? Jeśli pisał SS? Nie musiałeś mu tego postawiać na działce...
 [Obrazek: WOBjgiZ.png]
 [Obrazek: giphy.gif]
#5
Tak... postawiłem na działce, żeby mu pokazać (bo chciał zobaczyć)... Po chwili jak miałem chwilowe ''z/w'' - wyrzucił mnie z działki i zabrał sobie itemy do Ender'a.

Najpierw pomyśl złodzieju - że itemy były moje które kupiłem uczciwie, a ty zabrałeś, więc mam prawo odzyskać swoje ity!
Niedostępny
#6
(06-20-2018, 12:28)Cayere napisał(a): Tak... postawiłem na działce, żeby mu pokazać (bo chciał zobaczyć)... Po chwili jak miałem chwilowe ''z/w'' - wyrzucił mnie z działki i zabrał sobie itemy do Ender'a.

Nie musiałeś mu stawiać itemów na działce. Twój problem.
 [Obrazek: WOBjgiZ.png]
 [Obrazek: giphy.gif]
#7
Oczywiście, że nie musiałem... a Hub jakoś odzyskał swoje głowy kiedy go okradziono, dodał kilka osób i odzyskał...
Niedostępny
#8
(06-20-2018, 12:31)Cayere napisał(a): Oczywiście, że nie musiałem... a Hub jakoś odzyskał swoje głowy kiedy go okradziono, dodał kilka osób i odzyskał...

To była inna Historia. Nie ze smokami Smile)
 [Obrazek: WOBjgiZ.png]
 [Obrazek: giphy.gif]
#9
Co mnie to obchodzi? Moje itemy więc musze odzyskać.
Niedostępny
#10
Wez lepiej nic już nie pisz bo się tylko ośmieszasz.
Popełniłem samobójstwo, nie żyję.


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości