HELP
#1
KURDE
Wbijam na konto, a tu k***a ktoś mnie okradł! wszystkie moje cenne itemy, butelka EXP, żelazne sety i diax klata - nie ma!!
Cichusku mógłbyś sprawdzić moje logowania? No kurde!!!
#2
jaki tryb?
kiedy ostatnio miales swoje rzeczy? kiedy zauwazyles, ze ich nie ma?
rzeczy zniknely z ekwipunku/enderchesta czy z dzialki/wyspy?
[Obrazek: sygnaturka.png]
#3
Tryb Prison, sugeruję się żelaznym i diaxowym setem, skoro to takie cenne rzeczy.

Niedostępny
#4
(06-19-2018, 19:44)Cichusek napisał(a): jaki tryb?
kiedy ostatnio miales swoje rzeczy? kiedy zauwazyles, ze ich nie ma?
rzeczy zniknely z ekwipunku/enderchesta czy z dzialki/wyspy?

Prison
Nie pamiętam dokładnie kiedy ostatnio wbijałem, dzisiaj.
z ekwipunku zniknęło kilka kitów vip z enderchesta diax klata z działki zelazne sety butelka exp i inne "cenne" ity
#5
Jedynie ktoś kto zabrał ci ity to musi być jakiś znajomy komu podawałeś hasło itp.
(Jeszcze może być na serwerze ktoś kto ma maszynkę do hackowania kont w minecraft)
Siema Jestem Bambiczka.
#6
(06-20-2018, 06:55)Rebellious napisał(a): (Jeszcze może być na serwerze ktoś kto ma maszynkę do hackowania kont w minecraft)

Aaaaaa nie ma czegoś takiego! Istnieje tylko metoda słownikowa, ale szansa, że złamie ona hasło jest znikoma, bo musi ono składać się z istniejącego słowa, bez cyfer i znaków.
#7
ostatnio logowales sie:
19 czerwca o 19:13 (wczoraj)
18 czerwca o 23:06
7 czerwca o 17:10
5 czerwca o 15:38
2 czerwca o 18:02 i o 18:44
i to by bylo tyle z tego miesiaca, chodzi o tryb prison.
zawsze logowales sie z tego samego adresu IP (taki jak masz na forum), wiec nie wiem kiedy zniknely ci te rzeczy, nie znalazlem niczego podejrzanego.
[Obrazek: sygnaturka.png]
#8
A może podczas restartu cos nie poszlo?
Siema Jestem Bambiczka.
#9
(06-20-2018, 08:37)Rebellious napisał(a): A może podczas restartu cos nie poszlo?

musialby np. trzymac przedmioty w rece i przenosic je miedzy ekwipunkami (skrzynia-enderchest-eq) i wtedy by wypadly na ziemie, ale raczej tylu roznych rzeczy nie przenosil.
[Obrazek: sygnaturka.png]
#10
Kurde... jesteś pewny że to wszystko z mojego IP?.. Nikt mi na kompa nie wbijał..

(06-20-2018, 08:09)Cichusek napisał(a): ostatnio logowales sie:
19 czerwca o 19:13 (wczoraj)
18 czerwca o 23:06
7 czerwca o 17:10
5 czerwca o 15:38
2 czerwca o 18:02 i o 18:44
i to by bylo tyle z tego miesiaca, chodzi o tryb prison.
zawsze logowales sie z tego samego adresu IP (taki jak masz na forum), wiec nie wiem kiedy zniknely ci te rzeczy, nie znalazlem niczego podejrzanego.

Jeszcze sprawdzę w moich prywatnych logach, czy wbijałem o tej każdej porze..

MAM!
(06-20-2018, 08:09)Cichusek napisał(a): 2 czerwca o 18:02 i o 18:44

Wtedy mnie nie było, a przynajmniej nie mam logów z tego dnia. Masz może logi co moja postać robiła?


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości