lvl
#1
Proszę o przywrócenie poziomu.


Załączone pliki Miniatury
   
Niedostępny
#2
No nie wiem czy otrzymasz swój poziom.
Dlatego że M_A_T_I też miał tyle banów za cheaty jak ty i nie odzyskał poziomu.
Popełniłem samobójstwo, nie żyję.
#3
Jeśli chcecie (Szanowny Właścicielu i Moderatorzy tego serwera), to proszę mi oddać z powrotem 20k lvl, bo będę wracać do gry :d .
Z góry dzięki
Kod PHP:
com.epicgames.launcher://apps/Fortnite?action=launch&silent=true 
[Obrazek: T07j8ty.png]
#4
(06-17-2018, 18:15)Platynoovv_ napisał(a):
(06-17-2018, 15:43)111GigaByTe napisał(a): Jeśli chcecie (Szanowny Właścicielu i Moderatorzy tego serwera), to proszę mi oddać z powrotem 20k lvl, bo będę wracać do gry :d .
Z góry dzięki

Może jakiś dowód, że miałes 20 000 lvla? Bo ja np. moge napisać, ze miałem 100k lvla. [emoji14]
https://m.imgur.com/a/8QF0L
#5
(06-17-2018, 18:15)Platynoovv_ napisał(a): Może jakiś dowód, że miałes 20 000 lvla? Bo ja np. moge napisać, ze miałem 100k lvla. [emoji14]

Sprawdź załącznik użytkownika JTdiro (post #1), jestem na tabeli.
Kod PHP:
com.epicgames.launcher://apps/Fortnite?action=launch&silent=true 
[Obrazek: T07j8ty.png]
#6
(06-17-2018, 13:55)ZabijakaPL1337 napisał(a): No nie wiem czy otrzymasz swój poziom.
Dlatego że M_A_T_I też miał tyle banów za cheaty jak ty i nie odzyskał poziomu.

Yyyyy... Pierwszy za nie wiem co, może machałem głową jak głupi, bo grałem na 15fps
Drugi to nawet nie wiedziałem, że gram na huzunce.
Trzeci x-ray (przyda się na pisto, cnie?) xd
Czwarty? Ja chętnie nagram wyjaśnienie jak będę chciał.
Niedostępny
#7
No halo refresh.
Niedostępny
#8
miałeś perma za cheaty, to byloby niesprawiedliwe ze cheatujacy czlowiek ktory mogl ten lvl nabic przy ich pomocy, miałby zwrócony lvl
¯\_(ツ)_/¯
#9
On to wytłumaczył wyżej ...
Teach Me
#10
Jeżeli JTdiro otrzyma swój poziom, to będzie to niesprawiedliwe wobec mnie, gdyż jestem w tej samej sytuacji co on.
Ja rozumiem JT, że twoje bany są niesprawiedliwe (niektóre) moje też, i co? Cheatowałeś - Cheatowałeś. Nic nie poradzisz. Nawet jak uznano u mnie x-raya to było, że na pisto używałem. Niestety... Tongue


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości