UB
#1
Witam, czy w związku ze zbiżającymi się wakacjami i większą ilością czasu na grę mogłabym dostać unbana? Uprzejmie proszę Administrację o rozpatrzenie prośby.
PS. Ban od 06.01.2018 za cheaty
PS2. Niestety nie kojarzę gracza, który napisał prośbę o ub dla mnie, ale wyjaśnię z nim sprawę
Pozdrawiam,
hmurka
#2
Jak dla mnie sporo minęło jestem na tak.
[*]
[Obrazek: csokzidzn5v11.jpg]
Niedostępny
#3
Ehhh.. jeśli sprawa zostanie rozpatrzona pozytywnie, to to będzie kolejny ban wliczający się do księgi permów na kilka miesięcy.. (Na nie.)
#4
Na tak.
#5
(06-13-2018, 19:39)oliwia000 napisał(a): Witam, czy w związku ze zbiżającymi się wakacjami i większą ilością czasu na grę mogłabym dostać unbana? Uprzejmie proszę Administrację o rozpatrzenie prośby.
PS. Ban od 06.01.2018 za cheaty
PS2. Niestety nie kojarzę gracza, który napisał prośbę o ub dla mnie, ale wyjaśnię z nim sprawę
Pozdrawiam,
hmurka

mam nadzieje że nie będziesz używała zakazanych modów
(jestem za ub "minimalnie") ale jeżeli będziesz używała tych modów to nie licz na kolejnego ub.
Niedostępny
#6
Jestem świadoma, że to może być moja ostatnia szansa, inaczej nie pisałabym tego posta.
#7
No dobrze, odbanowałem.

(06-13-2018, 20:24)Iam napisał(a): Na serwerze gra już tylko około 100 graczy, nie 200, jak przed banem. Przemyśl, czy warto wracać na serwer, gdzie kiedyś było 45+ osób a teraz ~20.
Takie posty niczemu nie służą, wiesz?
[Obrazek: XeJBZ2t.jpeg]


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości