Moderator forum
#1
Kuwa już tak napiszę bo to denerwuję znowu chodzi o mojego "ulubionego" moderatora forum czyli impersa ( tak go lubię że zapomniałem jego nazwy ale się domyśli) znowu zgarnołem od niego ostrzeżenie za nie zgadli byście za Uwaga Uwaga
"Za wypowiadanie się w wątkach o których nie masz pojęcia " czy to jest powód na ostrzeżenie że się wypowiedziałem nawet nie wiem w którym wątku bo nie podał . Zaraz dostane ostrzeżenie za to że napisałem Kuwa
Myślę że on się na mnie uwzioł i nie tylko na mnie bo też widzę że gracze się na niego skarżą że jest zbyt przewrażliwiony i to popieram
Wypowiedzcie się na ten temat gracze

Pozdrawiam
Nitroxs
#2
Również zgadzam się z Nitroxs impres za dużo sobie pozwala
POMOGŁEM DAJ PLUSIKA +

#3
Nie przesadzajcie, jakbyście nie robili rzeczy których nie wolno, to byście warnów nie dostawali. Ja jeszcze nie dostałem ani jednego..
#4
A ja nie dostałem od niego ani jednego ostrzeżenia, wiecie dlaczego? Bo potrafie się zastanowić czy to co pisze ma sens, czytam 2 razy to co napisałem i staram się zachować jakąś kulture. Myśle, że jak zrobisz tak jak ja przed napisaniem kolejnego posta na forum, to napewno nie otrzymasz kolejnego warna Smile
#5
Jeśli piszesz post całkiem nie na temat, lub udzielasz się w temacie, o którym nie masz bladego pojęcia - piszesz głupoty, to usuwam post, abyś nie wprowadzał innych a błąd, dlatego nie widzisz posta na którym nadałem ostrzeżenie. Wystarczy pomyśleć nad tym, co się pisze, a gwarantuję ci, że nie będziesz miał żadnych problemów.


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości