Tak ma być?!
#1
Rozumiem, że PvP-Pistolety to fajny tryb i w ogóle... Ale czy tak ma być?
Dzisiaj wchodzę na tryb, idę na arene a tu nagle rzuca sie na mnie 3-ch doświadczonych graczy, którzy grają tu 3 lata, i jak ja miałem sie obronić przed nimi? No nie da sie - taka odpowiedz. Udało mi się, tylko, że wyszedłem w bezpiecznym miejscu (tylko 1 raz)

A więc... proponuję zrobić tak, żeby były jakieś teleportacje, że nowi gracze walczą z nowymi, a nie ze starszymi, doświadczonymi na snajperkach. Sleep A starsi snajperzy ze starszymi - o to prosty przykład.

To na tyle... A i jedno pytanie - Czy 1 raz dziennie można wyjść na spawn podczas walki, nie dostając bana za 1 raz dziennie?
Niedostępny
#2
Trzy razy wylogowanie się z gry=ban.
Popełniłem samobójstwo, nie żyję.
#3
(05-23-2018, 20:37)Dundi napisał(a): wyszłem
WYSZEDŁEM

Cała propozycja na nie.
#4
Na nie, jak masz sie nauczyc bic skoro bedziesz sie bic ze slabszymi... i jak mialoby to dzialac.
Pozdrawiam
Niedostępny
#5
Krótko mówiąc - Ja też jestem nowym graczem, gram tu 3 miesiące, więc jak by byli tacy nowi lub też jak ja, to mogło by być dobrze...
A zresztą to jak mam sie nauczyc strzelac ze Snajperki? Skoro odrazu wejde na arene to tu nagle 'ded'
Niedostępny
#6
Dundi i tak jesteś nie zły ze snajpy a gra tak mało osób , że nie ma sensu ich dzielić po za tym grałem dzisiaj co ty i tych graczy doświadczonych tyłu nie było lol
Teach Me
#7
(05-23-2018, 20:37)Dundi napisał(a): miejscu (tylko 1 raz)
Mam takie malutkie pytanie natury egzystencjalnej...
Skoro się on przyznał do tego jednego loga to czy jak nagram jak loga tak z 2 razy to dostanie on bana ;?...
;c
Roses are red
Violets are blue
Omae wa
Mou shindeiru ;-;


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości