Znowu

clock05-18-2018, 11:19
Mój Nick: NoSkilvl
Powód:
Już 4 raz znikają mi przekaźniki, a mam na najwolniejszym możliwym poziomie tą stoniarkę, za dużo już redstona wydałem i zaczyna mnie to denerwować. Opóźniam mechanizm i i tak znika, resdstone jest drogi i rzadko dropi ciągle muszę zbierać jak znika...

Nie da się trochę zmienić tego blokowania mechanizmu :_:?

------------------------------------
Mam buga na działce, bo nie mogę rozbudować wyspy w jedną stronę ( Tam gdzie nie mam somsiada) Ten kawałek za stoniarką na zdj widać

Załączone pliki Miniatury

clock05-18-2018, 12:34
zmienilem troche ustawienia tego pluginu, bedzie mniej czuly na takie mechanizmy.
dziala juz od kilku minut twoja stoniarka, wiec jest chyba dobrze.

ten bug z wyspami istnieje od poczatku.
wyspy tworza sie w takiej siatce wysp jedna obok drugiej po 150 wysp na rzad, jezeli twoja wyspa jest gdzies w srodku otoczona innymi wyspami, to nie wylejesz lawy poza wyspe, ale jezeli twoja wyspa jest na skraju siatki, no to niestety lawe dasz rade wylac w miejsce gdzie nigdy nie bedzie wyspy, a kamienia juz nie zniszczysz.
usunalem ci ten kamien.

[Obrazek: sygnaturka.png]
clock05-18-2018, 12:39
Zamknięty tamten temat a wątek ten sam wiec odniosę się tu.

To może by go przerobić (plugin) bo skoro nie da się zrobić stoniarki to jest to porażka. A "spowalniając" mechanizm stoniarka nie działa.
Wiem jest serwerowa, ale serwer dopiero zaczyna i trzeba sobie jakoś poradzić z zarabianiem (na serwerowa) czy chociażby z rozbudową.
Wiec może warto na kilka tygodni wyłączyć ten plugin? kiedyś były grindery i milion innych rzeczy. A teraz według mnie serwer sobie poradzi z takimi rzeczami.

EDIT: wiedze za akurat napisałeś ;p

[Obrazek: MTi417f.jpg]

Skocz do: