Moderacja - sugestie
#1
Ponieważ jestem nowym moderatorem, to zdarza mi się popełniać błędy. Chciałbym znać wasze zdanie na temat tego, co robię źle, i jak mogę to poprawić. Psucie tego tematu jest stanowczo zabronione.
  Odpowiedz
#2
Tak jak w poprzednim, nie warnuj za usuwanie notatki które dodajesz bo to nie ma sensu według mnie, gracz przeczytał i usunął - każdy by tak zrobił.

Te robienie notatek jest dobrym pomysłem ale w jakis inny sposób, np jeśli coś chcesz tej osobie przekazać że coś źle zrobiła itp, to można przecież na sb, lub w pw.
  Odpowiedz
#3
(05-13-2018, 09:22)Im a Fake. napisał(a): Tak jak w poprzednim, nie warnuj za usuwanie notatki które dodajesz bo to nie ma sensu według mnie, gracz przeczytał i usunął - każdy by tak zrobił.

Te robienie notatek jest dobrym pomysłem ale w jakis inny sposób, np jeśli coś chcesz tej osobie przekazać że coś źle zrobiła itp, to można przecież na sb, lub w pw.

Ty nie rozumiesz widocznie, jakie jest dzialanie tych notatek...

Zauwaz, ze gracze moga usunac PW, a na shoutboxie mozna to zignorowac. Najlepiej nie usuwac takich postow, poniewaz nie wiadomo pozniej - za co dany gracz dostal ostrzezenie w postaci warna 2pkt np. Najlepiej zostawic ta sprawe w spokoju, jezeli nie wiadomo po co one sa...
  Odpowiedz
#4
(05-13-2018, 09:27)xVeigar napisał(a): Ty nie rozumiesz widocznie, jakie jest dzialanie tych notatek...

Zauwaz, ze gracze moga usunac PW, a na shoutboxie mozna to zignorowac. Najlepiej nie usuwac takich postow, poniewaz nie wiadomo pozniej - za co dany gracz dostal ostrzezenie w postaci warna 2pkt np. Najlepiej zostawic ta sprawe w spokoju, jezeli nie wiadomo po co one sa...

Co ty pleciesz? Przecież każdy gracz ma wgląd do swoich ostrzeżeń i jest tam wyraźnie napisane za co, i kiedy dostał ostrzeżenie.........
  Odpowiedz
#5
Co do notatek, faktycznie jest to sprawa każdego użytkownika z osobna, mogę je po prostu wklejać w warnie, chociaż wolałem w poście, żeby inni użytkownicy mogli z nich korzystać. Nie będę dawał kar za ich usuwanie, ale musicie mi wybaczyć, jak ponownie coś napiszę po usunięciu, jakbym zapomniał, że już tam coś pisałem..
  Odpowiedz
#6
Ustaw sobie na forum swój obecny nick w grze, bo chyba sie nie zgadza..
A jeśli komuś przeszkadzają tak bardzo Twoje notki to możesz je przecież pisac w osobnym poście, bedą wtedy widoczne dla wszystkich i tylko Ty lub Cichusek będziecie mogli je usunąć.
  Odpowiedz
#7
(05-13-2018, 09:37)Boczek napisał(a): Ustaw sobie na forum swój obecny nick w grze, bo chyba sie nie zgadza..

Na forum wolę mieć ten, w grze TheGreatChemist. Informacja o moim nicku jest w profilu, na dniach poszukam pluginu do mybb do nicków i główek obok postów.
  Odpowiedz
#8
(05-13-2018, 09:38)Impression napisał(a): Na forum wolę mieć ten, w grze TheGreatChemist. Informacja o moim nicku jest w profilu, na dniach poszukam pluginu do mybb do nicków i główek obok postów.
A to wybacz, wydawało mi sie, że zmienileś nick na jakiś inny..
  Odpowiedz
#9
Co wolicie?
1) Wstawianie //warn w postach, nie usuwanie ich

2) Informacja o ostrzeżeniu na PW, usunięcie zbędnego posta.
  Odpowiedz
#10
1....
  Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości