Na szybko
#1
Szybkie pytania z Ciekawości. (Nie mam nic do Inviego)
Dlaczego za usunięcie notki moderatora ma być ban?
Na jak długo ma być ten ban?
Po co są te notki?
Pozdrawiam Coca
HeraxCoca, Hasz, LSD
Niedostępny
#2
1) Jeśli piszę w notce jakąś informację dla użytkownika, a on to usuwa, to jest to chyba nie w porządku.
2) Może nie ban, ale warn
3) W 1 odpowiedzi masz.
#3
Skoro jest ona dla użytkownika, to po przeczytaniu chyba moze ją usunąć..
#4
(05-13-2018, 06:55)Boczek napisał(a): Skoro jest ona dla użytkownika, to po przeczytaniu chyba moze ją usunąć..

Tylko, że niektóre notki przydają się innym. Jak się rozpiszę na jakiś temat, a on to po prostu usunie, to nie jest miłe. Kiedyś było też tak, że ktoś usunął //Warn, a potem się czepiał, że nie wiedział o ostrzeżeniu. Poza tym, chyba zostawienie tego nikogo nie zbawi.
#5
Nikt nigdy takiego czegoś nie robił, i było dobrze. A teraz to połowa za te "warny" bana dostanie zapewne. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .
#6
(05-13-2018, 08:38)Im a Fake. napisał(a): Nikt nigdy takiego czegoś nie robił, i było dobrze. A teraz to połowa za te "warny" bana dostanie zapewne. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .

Bez przesady, wydawało mi się, że jesteś trochę starszym graczem i pamiętasz, jak kiedyś czysto było na forum. Uważasz, że ostrzeżenia są za nic? Poza tym, nie oszukujmy się, ostatnio wszystkiego się czepiasz, nawet Tailsa i zachowujesz się jak rozwydrzona panienka, której nic nie pasuje. Od luźnych rozmów jest shoutbox, offtopic, a nie tematy w działach ogólnych, w których użytkownicy chcą uzyskać konkretną odpowiedź.
#7
(05-13-2018, 08:47)Impression napisał(a): Rozwydrzona panienka, której nic nie pasuje.
Nie obrażaj, warn ~Impression
hahs
To co jest z Tailsem i ze mną, to chyba nasza sprawa, nie?
Napisałem jak jest, teraz to ty się czepiasz.
#8
Jeśli poczułeś się urażony, to przepraszam, ale taka jest prawda. Nie czepiam się, po prostu piszę jak jest. Popatrz na takiego boczka, on wyraził swoje zdanie, które różniło się od mojego, ale napisał to grzecznie i uzasadnił, a tobie nic nie pasuje. Przemyśle temat notatek, a ten wątek zamykam, bo wszystko już sobie wyjaśniliśmy.


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości