Zmiany Serwera na lepsze
#11
Marski poco Ci 1.7 Skoro 1.8 to jest to samo tylko dodano parę bloków. Myślę, że serwer i tak za długo był na 1.7
#12
Według mnie na każdy tryb powinna być osobna administracja, np opiekun trybu i admin, którzy by pilnowali serwera, tworzyli nowości i patrzyli na plusy jakie mogą wyniknąć po nowej edycji / wipe, aktywność administracji, dbanie i tryby, dodawanie nowości od czasu do czasu + drobna reklama = więcej graczy, a co najważniejsze, więcej graczy = więcej pieniążków Emerald
#13
(05-09-2018, 21:35)MordekStevPL napisał(a): Według mnie na każdy tryb powinna być osobna administracja, np opiekun trybu i admin, którzy by pilnowali serwera, tworzyli nowości i patrzyli na plusy jakie mogą wyniknąć po nowej edycji / wipe, aktywność administracji, dbanie i tryby, dodawanie nowości od czasu do czasu + drobna reklama = więcej graczy, a co najważniejsze, więcej graczy = więcej pieniążków Emerald

Dokładnie zgadzam się Wink
Prawdziwych przyjaciół poznajemy w biedzie...
Niedostępny
#14
(05-09-2018, 20:57)NoSkilvl napisał(a): Nie lepiej zająć sie głownymi trybami zamiast robić nowe na ktorych i tak nikt nie bedzie grac?

Przecież w głównej mierze, Cichusek już skupia się na "głównych trybach", a co zaszkodzi to że czasami poświęci 10 minut na dodanie bądź zmianę czegoś na jakieś minigrze? Kasując tryby prędzej odstrzaszysz.
[Obrazek: XeJBZ2t.jpeg]
#15
Zajmuję? Nie chcę nikogo obrażać ale np na classicu mało co się dzieję. Ta edycja jest taka długa że wszystko straciło wartość

Mordek masz trochę racji
#16
z roku na rok jest mniej graczy, bo gra traci popularnosc, to nie jest to co kiedys.
zreszta, kiedys gralo tutaj nawet 1000 graczy online, a jak gralo 700, to tez pisaliscie, ze serwer upada.
zawsze jest ta sama spiewka, byly testy gimnazjalne, sa matury, walka o oceny, zrobilo sie cieplo i wszyscy sa na zewnatrz.
porownujac ilosc graczy tego serwera do jakiejs innej gierki typu cs, to jest rewelacyjnie, a do innych serwerow mc (bo tylko nieliczne maja duza ilosc graczy), to jest dobrze.
[Obrazek: sygnaturka.png]


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości