Wersja
#1
Shocked 
Witam wyrażam się tutaj bo mnie już to dobija jak i większość osób otóż przez wygranych skrypt do wersji 1.8 nie ma wogule knocka na biciu danej osoby wiec jakbyś cichy mógł zrobić restart do wersji 1.7 to większość osób by wrócilo na pistolety albo jak nie restart to w skrypcie powiększyć knocka
#2
KUP SŁOWNIK ORTOGRAFICZNY.
Nie.
#3
Na tak, już o tym mówiłem żeby jednak wrócić do tego 1.7 ale Cichy się nie zgodził.
Prawdziwych przyjaciół poznajemy w biedzie...
Niedostępny
#4
Powinniśmy iść z wersjami do przodu, a nie cofać się do 1.7. Zdecydowanie na nie.
#5
Na nie.
W ogóle po co?
I tak nikt tam nie gra...
Popełniłem samobójstwo, nie żyję.
#6
(05-09-2018, 20:19)ZabijakaPL1337 napisał(a): Na nie.
W ogóle po co?
I tak nikt tam nie gra...

A jak myślisz dlaczego nie grają? a grali jak było 1.7 Big Grin
Sam grałem jak było 1.7 bo nie lubię 1.8 tak jak co niektórzy.

(05-09-2018, 20:15)Impression napisał(a): Powinniśmy iść z wersjami do przodu, a nie cofać się do 1.7. Zdecydowanie na nie.

Po co do przodu jak i tak na 1.8 prawie nikt nie chce grać.Było 1.7 to na skyblock nie dało się wejść tyle ludzi było, a teraz gra może z 5-6 osób.
Prawdziwych przyjaciół poznajemy w biedzie...
Niedostępny
#7
A wiecie, że po za tym, że doszło pare bloków to to jest dalej ten sam minecraft i nic znaczącego sie nie zmieniło ani nie doszło do żadnej zmiany w samym gameplayu?
#8
(05-09-2018, 20:49)Boczek napisał(a): A wiecie, że po za tym, że doszło pare bloków to to jest dalej ten sam minecraft i nic znaczącego sie nie zmieniło ani nie doszło do żadnej zmiany w samym gameplayu?

I właśnie tych bloków nie lubię xD I przy 1.8 często mi się minecraft crashuje.
Prawdziwych przyjaciół poznajemy w biedzie...
Niedostępny
#9
Masz 1.9 1.10. 1.11. 1.12 jak ci 18 crashuje. poza tym jak jest 1.7 i 1.8 to i tak są te same bloki wiec nie rozumiem


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości