Ban
#1
Witam dostałem dzisiaj bana za oszustwo na graczu kolajed333. Zacytuje Delikwent wystawil ogloszenie ze sprzeda set ochrona IV.
zapytalem sie go za ile to powiedzial ze za 15 stack diax.
umowa byla taka , daje mu 9 stack diax , bo tyle mialem , daje buty i klate
a potem 13k i reszta.
dalem mu 9 stack diax , dal mi buty i klate ochrona IV , a gdy dalem 13k
wyszedl i sie nie pokazal.
Mam problemy z netem już miałem rzucać jednak mnie wywaliło mogę oddać te 13k, i proszę o unbana
#2
jakies dowody ?? z tego co wiem oszukujesz juz od dawna ,mnie tez chciales ,ale ci sie nie udalo.
gracze caly czas na chacie pisza "MyNameIsPro to oszust uwaga" czy "MyNameIsPro mnie oszukal mozna cos z tym zrobic?"
wiec nie przesadzaj ,ze nie oszukujesz.

http://forum.sky-land.pl/showthread.php?tid=36100
MEFEDRON


Niedostępny
#3
(05-07-2018, 18:33)MyNameIsPro napisał(a): Mam problemy z netem już miałem rzucać jednak mnie wywaliło mogę oddać te 13k, i proszę o unbana

Wywalilo cie , ok rozumiem , czekalem tam na ciebie bardzo długo zanim cokolwiek zrobilem.

Czemu akurat jak miales dawac mi przedmioty ? raczej takie cos sie nie zdaża.

Dla mnie to wygląda jak perfidne oszustwo.

Duzo osób na czacie pisze ze jestes oszustem , za duzo. (dzięki xBlondik za przypomnienie)
#4
(05-07-2018, 19:02)kolajed333 napisał(a):
(05-07-2018, 18:33)MyNameIsPro napisał(a): Mam problemy z netem już miałem rzucać jednak mnie wywaliło mogę oddać te 13k, i proszę o unbana

Wywalilo cie , ok rozumiem , czekalem tam na ciebie bardzo długo zanim cokolwiek zrobilem.

Czemu akurat jak miales dawac mi przedmioty ? raczej takie cos sie nie zdaża.

Dla mnie to wygląda jak perfidne oszustwo.

Duzo osób na czacie pisze ze jestes oszustem , za duzo. (dzięki xBlondik za przypomnienie)

Każdy ci napisze gdy nie sellniesz mu co chce oszust Smile pozdro


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości