Oszustwa
#1
Zmiana kary z jakiejś małej na karę
1 oszustwo - kara 15 dni bana
2 oszustwo - kara perm.
Dlaczego?
Ponieważ oszustwa w minecrafcie to największe
Przepraszam za wyrażenie
Gówno. Takich ludzi powinno się tepic. Najgorsze jest to, że admin powinien pomagać graczowi, znaleźć jakieś logi, a nie siedzieć na kanapie przed komputerem i odpisywać "brak dowodów - brak bana". To serwerowi powinno zależeć na graczu, a nie graczowi na serwerze. 99% graczy na tym serwerze siedzi tutaj wyłącznie dla towarzystwa i z sentymentu. Nie za to, iż lubi grać w mc.


Wysłane z mojego HTC Desire 820 przy użyciu Tapatalka
#2
Widzę, że fala propozycji.

Co do długości kary to fakt, powinna być dłuższa kara.

Aczkolwiek co do logów to niestety (najprawdopodobniej) ten serwer stoi na szafie, która nie może pozwolić sobie na takie logi z każdej czynności. 3/44 lata temu już o tym pisałem. Alternatywą może być uświadomienie graczy tabliczkami czy napisami czy popupami, żeby zawsze przy transakcji je nagrywać lub robić SS w momencie umowy, zapłaty, oszustwa i najlepiej cały dialog.

Niedostępny
#3
(05-03-2018, 18:01)Zdr0v1X napisał(a): Najgorsze jest to, że admin powinien pomagać graczowi, znaleźć jakieś logi, a nie siedzieć na kanapie przed komputerem i odpisywać "brak dowodów - brak bana". To serwerowi powinno zależeć na graczu, a nie graczowi na serwerze. 99% graczy na tym serwerze siedzi tutaj wyłącznie dla towarzystwa i z sentymentu. Nie za to, iż lubi grać w mc.

Yhym. Tyle że to powinno działać w obie strony, graczowi powinno również zależeć. Jak takowy nie potrafi zrobić dobrych dowodów na to że ktoś go oszukał to co mamy zrobić? Bez dowodów przecież go nie zbanujemy, a są jedynym rozwiązaniem, logi nic ci nie dadzą bo niby co w nich znajdziesz... Widać że nie wiesz o czym piszesz. Do strażaków też masz pretensje bo nie działają wystarczająco dobrze i przez to wybuchają pożary?

A kary są jednak zbyt surowe, 15 dni za oszustwo to jednak za dużo.
[Obrazek: XeJBZ2t.jpeg]
#4
Ale 10 dni za czity to już mało XD Oszustwa w mc to najgorsze co może być. Z czitami masz do czynienia tylko w netherze i pvp.

Wysłane z mojego HTC Desire 820 przy użyciu Tapatalka
#5
Bany za oszustwa zaleza - od wartosci itemu.
Np. Kradziez czaszki na classicu - perm. Juz masz wymierzona kare. I tak jest do kazdej kwoty - kara jest wymierzana sprawiedliwie do kary + administrator oddaje ci skradzione itemy. Moim zdaniem warto zostawic w spokoju oszustwa albo o te 2 dni przedluzac.

Skoro mowimy tu o oszustwach, to moze tez podwyzszenie kary za przetrzymywanie w wymieniarce z 3 dni na 5 dni? W koncu - to tez jest oszustwo. Tongue

(05-03-2018, 18:06)Zdr0v1X napisał(a): Ale 10 dni za czity to już mało XD Oszustwa w mc to najgorsze co może być. Z czitami masz do czynienia tylko w netherze i pvp.

Wysłane z mojego HTC Desire 820 przy użyciu Tapatalka

Nie tylko w netherze i pvp.
Zalezy jaki tryb itp, moze byc nawet, ze spawn oraz wyspy/dzialki.
#6
(05-03-2018, 18:07)xVeigar napisał(a): Bany za oszustwa zaleza - od wartosci itemu.
Np. Kradziez czaszki na classicu - perm. Juz masz wymierzona kare. I tak jest do kazdej kwoty - kara jest wymierzana sprawiedliwie do kary + administrator oddaje ci skradzione itemy. Moim zdaniem warto zostawic w spokoju oszustwa albo o te 2 dni przedluzac.

Skoro mowimy tu o oszustwach, to moze tez podwyzszenie kary za przetrzymywanie w wymieniarce z 3 dni na 5 dni? W koncu - to tez jest oszustwo. [emoji14]

(05-03-2018, 18:06)Zdr0v1X napisał(a): Ale 10 dni za czity to już mało XD Oszustwa w mc to najgorsze co może być. Z czitami masz do czynienia tylko w netherze i pvp.

Wysłane z mojego HTC Desire 820 przy użyciu Tapatalka

Nie tylko w netherze i pvp.
Zalezy jaki tryb itp, moze byc nawet, ze spawn oraz wyspy/dzialki.
Też mam to na myśli. Ale trzymanie też na 15 dni.

Wysłane z mojego HTC Desire 820 przy użyciu Tapatalka
#7
(05-03-2018, 18:08)Zdr0v1X napisał(a):
(05-03-2018, 18:07)xVeigar napisał(a): Bany za oszustwa zaleza - od wartosci itemu.
Np. Kradziez czaszki na classicu - perm. Juz masz wymierzona kare. I tak jest do kazdej kwoty - kara jest wymierzana sprawiedliwie do kary + administrator oddaje ci skradzione itemy. Moim zdaniem warto zostawic w spokoju oszustwa albo o te 2 dni przedluzac.

Skoro mowimy tu o oszustwach, to moze tez podwyzszenie kary za przetrzymywanie w wymieniarce z 3 dni na 5 dni? W koncu - to tez jest oszustwo. [emoji14]

(05-03-2018, 18:06)Zdr0v1X napisał(a): Ale 10 dni za czity to już mało XD Oszustwa w mc to najgorsze co może być. Z czitami masz do czynienia tylko w netherze i pvp.

Wysłane z mojego HTC Desire 820 przy użyciu Tapatalka

Nie tylko w netherze i pvp.
Zalezy jaki tryb itp, moze byc nawet, ze spawn oraz wyspy/dzialki.
Też mam to na myśli. Ale trzymanie też na 15 dni.

Wysłane z mojego HTC Desire 820 przy użyciu Tapatalka

Kary też nie mogą być za duże, 15 dni za coś takiego to już gruba przesada.
[Obrazek: XeJBZ2t.jpeg]
#8
(05-03-2018, 18:12)Tails napisał(a):
(05-03-2018, 18:08)Zdr0v1X napisał(a):
(05-03-2018, 18:07)xVeigar napisał(a): Bany za oszustwa zaleza - od wartosci itemu.
Np. Kradziez czaszki na classicu - perm. Juz masz wymierzona kare. I tak jest do kazdej kwoty - kara jest wymierzana sprawiedliwie do kary + administrator oddaje ci skradzione itemy. Moim zdaniem warto zostawic w spokoju oszustwa albo o te 2 dni przedluzac.

Skoro mowimy tu o oszustwach, to moze tez podwyzszenie kary za przetrzymywanie w wymieniarce z 3 dni na 5 dni? W koncu - to tez jest oszustwo. [emoji14]

(05-03-2018, 18:06)Zdr0v1X napisał(a): Ale 10 dni za czity to już mało XD Oszustwa w mc to najgorsze co może być. Z czitami masz do czynienia tylko w netherze i pvp.

Wysłane z mojego HTC Desire 820 przy użyciu Tapatalka

Nie tylko w netherze i pvp.
Zalezy jaki tryb itp, moze byc nawet, ze spawn oraz wyspy/dzialki.
Też mam to na myśli. Ale trzymanie też na 15 dni.

Wysłane z mojego HTC Desire 820 przy użyciu Tapatalka

Kary też nie mogą być za duże, 15 dni za coś takiego to już gruba przesada.
No chyba nie XDDDDDDD No chyba że sam na 2 koncie oszukujesz, to...

... mnie zaskoczyłeś.
#9
(05-03-2018, 18:15)Zdr0v1X napisał(a): No chyba nie XDDDDDDD No chyba że sam na 2 koncie oszukujesz, to...

... mnie zaskoczyłeś.
Ty normalny jestes? Pomocnik ma niby robic takie czyny? Zastanow sie moze, co piszesz, co? Bo to nie jest na miejscu. :p
#10
(05-03-2018, 18:15)Zdr0v1X napisał(a): No chyba że sam na 2 koncie oszukujesz, to...

... mnie zaskoczyłeś.

[Obrazek: PicardDoubleFacepalm-1.jpg]

Wracając... Można pomyśleć o zwiększeniu kary o dzień albo 2, ale na pewno nikt nie będzie dawać za coś takiego bana na 15 dni, bo osoby ukarane prędzej porzucą serwer (i wtedy będzie narzekanie że nikt nie gra...) niż odczekają karę i spróbują się poprawić.
[Obrazek: XeJBZ2t.jpeg]


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości