Szybkość pisania + dodatek
#1
Information 
Hejka,

Chciałbym zaproponować lżejszą restrykcję w częstotliwości pisania, czyli zmiana pisania z co 3 sekundy na co 2. Piszę to dlatego, że nie raz szybko piszę i muszę powtarzać (niepotrzebnie) 2 razy tę samą wiadomość, a po co.

+
Dodatkiem, o którym mówię, to wprowadzenie jajka zombiaka gdzieś do sklepu lub jako easter egg. Cena mogłaby się wahać między $1 000 a $5 000. Proponuję to w ramach zasady "moja działka, moja twierdza - mogę przepędzić kogo chcę".

Dziękuję z góry,
miłego dnia.

Niedostępny
#2
Za zmniejszeniem czasu jestem jak najbardziej za, bo sam szybko piszę i czasami wkurza mnie to że ciągle mi się to pokazuje..
Na forum też było by fajnie to zmienić.
#3
Na tak.
Zawsze i wszędzie Sstar będzie.
Pozdrawiam.
#4
na tak
#5
Na tak
#6
Pisanie na tak. Zombie na nie.

Wysłane z mojego HTC Desire 820 przy użyciu Tapatalka
#7
Pisanie - no jestem za.

Zombie - Nie... Ktos bogaty sobie mase tego kupi i ma free exp... Z tymi jajkami beda same problemy, np. trollowanie - event na ox, az tu nagle zombiaki wchodza cala horda i nie ma nikogo. Przeciwny jestem temu jajku.
#8
Ja wiem, z tymi jajkami to specjalnie też myślałem o zastosowaniu na trolling. Dokonałaby się selekcja ludzi naprawdę zaufanych i uczciwych oraz tylko takich udających.

Niedostępny
#9
(05-03-2018, 13:01)Iam napisał(a): Ja wiem, z tymi jajkami to specjalnie też myślałem o zastosowaniu na trolling. Dokonałaby się selekcja ludzi naprawdę zaufanych i uczciwych oraz tylko takich udających.

I potem skargi, ze straconych itemow nie odzyskaja przez zombie.
Moim zdaniem lepiej juz dodac jajko krolika do sklepu, zamiast zombie.
#10
Usuńmy lave, wode, tłoki, kowadła, piasek oraz żwir, bo będa skargi, że zabijają.. wystarczy wpisać /dom lub /spawn
Jak dla mnie fajny pomysł, nie wiem czemu tak to odbieracie. I bez tego da sie kogoś latwo zabić na działkach, wiec czemu by nie dodać możliwości zrespienia sobie swojego zombiaczka np. tam gdzie nie ma on możliwości wyrespić się naturalnie.


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości