Dyskusja o grach strategicznych...
#31
dziwna gra.. nawet fajna...ale zero strategii...nie widzisz co robi przeciwnik, ani nie kontrolujesz co się wydarzy.
#32
Zapomniałam jeszcze o Earth 2150 Escape From The Blue Planet - Stara dobra Polska gra.
[Obrazek: ezgif.com-optimize.gif]
#33
Command & Conquer

chyba tak się to pisze
#34
swords and sandals...
and empires regain....

a strategiczną, taką na poważnie, w której trzeba się wysilić, jest...(dramatyczna pauza) ... Star wolves... to jest gra strategiczna, połączona z mmorpg i S-F ... gra polega na wykonywaniu misji, mając do dyspozycji statki, które kontrolujemy, i wydajemy im rozkazy... my "siedzimy" na statku-matce który lata z nami na misje, i ma największą moc uderzeniową, ale trzeba uważać, żeby nie zginąć... owszem... najlepiej jest wlecieć matką w środek bitmy, z dobrymi kanonami... ale czy nie zniszczą was?? zachęcam do pobrania, lub znalezienia na YT let's pleya
[Obrazek: 13f7f6ac199239e8597ab75c016c870e.jpg]

dziękuję wszystkim którzy to pykają, i mam aż.. DUŻO punktów... dziękuję, i proszę o jeszcze... DZIĘKUJĘ!Heart
#35
(02-11-2014, 21:38)AboundPL napisał(a): Command & Conquer

chyba tak się to pisze

w skrocie C&C ;p
[Obrazek: CVgHORT.png]
[Obrazek: 12tFQ4QHeh7IHe.gif]
Niedostępny
#36
Zagrajcie w Chess Titans, bardzo strategiczne
Jeśli potrzebujesz ze mną kontaktu, szukaj mnie na Steam. Nick "64-RD", kot na avatarze.
Niedostępny
#37
tak tak... bardzo bardzo... to już lepiej powiedz call of duty jako strategiczna gra... albo combat arms jeśli już lecimy po całości
[Obrazek: 13f7f6ac199239e8597ab75c016c870e.jpg]

dziękuję wszystkim którzy to pykają, i mam aż.. DUŻO punktów... dziękuję, i proszę o jeszcze... DZIĘKUJĘ!Heart
#38
Chess Titans to najlepiej dopracowana gra strategiczna jaką widziałem.


Wysłane przez mojego iPhone 4 przy użyciu Tapatalka
#39
Najlepsze gry strategiczne są od Paradox Interactive.Gry od tej firmy są na początku trudne do ogarnięcia, a jak się ogarnie to można przy nich spędzić setki godzin(np. ja spędziłem 206h xd)
Poczujcie potęgę kapitalizmu!
#40
(02-12-2014, 12:31)Meldrox napisał(a): tak tak... bardzo bardzo... to już lepiej powiedz call of duty jako strategiczna gra... albo combat arms jeśli już lecimy po całości

cod to strategiczna gra xd ale w innym sensie... bo na multi to chyba nie wybiegasz na srodek mapy i jak pala stoisz i dedasz... tylko planujesz stratgie xd
[Obrazek: CVgHORT.png]
[Obrazek: 12tFQ4QHeh7IHe.gif]
Niedostępny


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości