Rob watek! ~Fraky ~Bruno
#11
(03-18-2018, 17:23)M_A_T_I napisał(a): Co do prowokacji:

Ja tam tylko wystepuje na 1/2 bodajze screenie, reszta to screeny MrFraky. Ja nikogo nie prowokowalem, ja nie wiem nawet co wtedy MrFraky robil, gdyz ja albo afczylem albo gralem na SkyGrid, az nagle dostalem te screeny. Tongue
Więc Danielu, dlaczego własnie TY nas zgłaszasz, a nie Fraky, skoro ,,afczyłes,, i nie wiesz jak było. Fraky cały czas wypisywał jakieś bzdury, a ty razem z Brunem kolejny raz zaczepialiście nas pisaniem: (108), więcej ich, kolejny (108) przyszedł, filipka brakuje, a potem dziwicie się, że reagujemy na was tak, a nie inaczej. Moglibyście w końcu się od nas odciąć i przestać bawić się w te żałosne gierki, a potem na siłę nas zgłaszać. Naprawdę celowe robienie wszystkiego, żeby tylko nas zgłosić i załatwić dla nas bana jest śmieszne.
Pozdrawiam
#12
Korzystam z drugiego linku, bo z pierwszego to ciężko cokolwiek wyczytać.
Po tych screenach to widać że MrFraky również prowokuje/przeciąga kłótnie. Ogólnie to wiele ss pochodzi z środków kłótni czyli ogólnie to ciężko wywnioskować kto w sumie rozpoczął niektóre z tych kłótni, brzydkie słownictwo tutaj występuje ale nie jest go tutaj tak dużo aby kogoś za nie zbanować (ksl9 w głównej mierze) zwłaszcza że z tego co się orientuje to screeny pochodzą z różnych okresów.

Chyba najlepszym rozwiązaniem będzie jeżeli zaczniecie siebie ignorować nawzajem, niż wszystkich karać.
[Obrazek: XeJBZ2t.jpeg]


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości