Unbany
#11
(03-18-2018, 11:37)Tails napisał(a): W tych banach nie chodzi o to aby kogoś całkowicie zniszczyć, jak niektórzy czekali tam z rok czy 2, to głównie z takiego powodu że albo już mieli zbyt dużo zmarnowanych szans, albo po prostu dopiero teraz poprosili o UB. W to takie dobre w ogóle nie dawać UB, nic nie zmieni to w postępowaniu niektórych lepiej już dać szanse komuś szanse, niż jej nie dawać "bo tak".

Chodzi o to, żeby dana osoba zrozumiała swój błąd, a nikt nie jest w stanie się zmienić po kilkunastu Banach i trzech miesiącach przerwy. Można jeszcze pójść na ustępstwo, i zaraz po nadaniu bana całkowicie skasować konto, wtedy taka osoba mogłaby starać się o odbanowanie.
#12
ja bana na zawsze rozumiem tak:
- gracz duzo razy dostal bana lub zrobil cos na prawde mocnego, to dostaje bana na zawsze.
- gracz sie z tym zgadza i konczy gre, nie zalezy mi na takiej osobie.
- gracz zaklada multikonta i tez dostaje bany.
- gracz przeprasza i nie zostaje odbanowany, bo minelo zbyt malo czasu lub jego zachowanie i przeprosiny byly marne.
- gracz przeprasza i zostaje odbanowany.

nie bede banowal graczy na 2, 3, 6, 12, 24 miesiace bo to nie ma sensu.
jest wiele roznych odosobnionych przypadkow i nie skategoryzuje ich aby gracz za takie cos dostawal bana na 3 miesiace, a za takie na 6 miesiecy.
nie liczy sie tylko to co gracz zrobil i ile razy, tylko to jak sie zachowywal np. na forum.
niektorzy nas wyzywaja od smieci, obrazaja wszystkich lacznie z serwerem, a za dwa miesiace prosza o odbanowanie - takim raczej nie przepuszcze w tak krotkim czasie.
a inni dostali juz tego bana, pogodzili sie, zrozumieli sytuacje, napisza po miesiacu i tez nie zostana odbaowani, bo minelo zbyt krotko czasu, ale napisza po dwoch miesiacach i juz moze zostana odbanowani w przeciwienstwie do tych pierwszych, co zle sie zachowywali.

reasumujac, po prostu bany na dluzszy czas nie maja dla mnie sensu, a kazdy moze starac sie o odbanowanie, a to czy je dostanie to juz zalezy od wielu czynnikow.
[Obrazek: sygnaturka.png]


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości