Propka
#1
Question 
Witam, nie będę się rozwodził dlatego przejdę od razu do mojej propozycji, zaczynając od krótkiej informacji:
Osobiście uważam że gracze, którzy grają aktywnie na serwerze ten 1 miesiąc maksymalnie, są w stanie zdobyć to 1KK (zaczynając od zera), po czym się zaczynają nudzić;
Moją propozycją jest by dodać coś dla graczy, którzy mają ten majątek, lecz jest pustka, z brakiem pomysłu, na jego zagospodarowanie.




Pomysłem jest, by dodać nowy świat dla działek, na którym by nie było "centrum " - tzn. kolejnego teleportu ze spawnu na taki świat; tak byśmy byli w stanie uniknąć walk o "dobre " działki.

Komendy dla tego typu działek by były takie same jak dla obecnych, lecz inaczej zapisane i działające tylko dla nowego świata działek.

Czym te działki by się różniły się od normalnych?
Większe działki, które by się wiązały z kosztem takiej działki.
np. 40 x 40 z kosztem 1,5KK?





Drugą moją propozycją, niemającą nic wspólnego z pierwszą częścią jest dodanie nowej wyjątkowej rzeczy.
(np. Kuli/ Bloczku Slime)
Poprzez zablokowanie respawnu slime.
-------------------------------------------------------
Czyli w skrócie:
- Nowe działki (pozostawiając aktualne bez zmian) za $ dla graczy, którzy już się "nudzą ",
- Nowy unikatowy przedmiot.
#2
Nie...
[Obrazek: KYhB2Xh.png]
#3
Na nie :p
Nie czytaj tego...

Umrzesz za siedem dni. Shocked
#4
(03-14-2018, 21:32)xLvkasz napisał(a): Nie...
(03-14-2018, 21:38)KS_xD napisał(a): Na nie :p

A dlaczego nie?

Ja też jestem raczej na nie, ale mam ARGUMENTY, których u cytowanych kolegów brakuje.
Argument dot. działek: kolejny świat mocniej obciąży serwer, będzie mniej slotów i większa presja na i tak już p2w VIPa, więc odpada.
Argument dot. rzadkich itków: Na pewno to szlamy nie będą, gdyż *edycja: nie doczytałem wcześniej* już wiele osób ma szlamy, więc z pospolitego przedmiotu byłby to nagle towar prestiżowy. Z resztą, gdyby nie zablokowano spawnowania się slime'ów, im więcej osób by miało ten rzadki przedmiot tym wartość by systematycznie spadała, aż w końcu (jak z krową grzybową na prisonie) by były powszechne i pospolite. Specyficznym itemkiem byłby kamień kresu do tego. Za cenę między $1M a $2M (oby $2M), gdyż End jest wyłączony, a Kamień Kresu tylko na wyłączność z poprzednich lat (/prezent).

I to są argumenty na nie, a nie jakieś tradycyjne i nic nie warte puste posty z dwoma słowami: na nie

Niedostępny
#5
A ja jestem za.
#6
Uważasz, że działek by było tak dużo za cenę 1KK+, że aż tak mocno by przeciążyły?
Osobiście uważam, że to nie jest tak słaby pomysł, patrząc z perspektywy osoby, której zostało głównie wzbogacanie się w $, którego i tak nie ma gdzie wydać.
#7
(03-14-2018, 22:08)Dj_BetonIsBack napisał(a): Uważasz że działek by było tak dużo za cenę 1KK+, że aż tak mocno by przeciążyły?
Osobiście uważam, że to nie jest tak słaby pomysł, patrząc z perspektywy osoby, której zostało głównie wzbogacanie się w $, którego i tak nie ma gdzie wydać.

nie chodzi o wielkosc dzialek, tylko o to, ze na serwerze bedzie uruchomiona kolejna mapa.
w dodatku aby uruchomic osobne dzialki trzeba zduplikowac caly plugin na dzialki, ktory jest dosyc spory i tez bedzie dodatkowo obciazal serwer.
ogolnie jestem na nie, rowniez jesli chodzi o unikalne przedmioty.
[Obrazek: sygnaturka.png]
#8
Za,
Trzeba cos dla takich graczy zrobić bo zaczną odchodzić lub dawać innym hajs i każdy będzie bogaty i miał wszystko... To juz end dodaj który za 5kk zostaję odblokowany dla gracza który kupi. I smok raz na miesiąc..
#9
(03-14-2018, 22:36)Duuuuży napisał(a): Za,
Trzeba cos dla takich graczy zrobić bo zaczną odchodzić lub dawać innym hajs i każdy będzie bogaty i miał wszystko... To juz end dodaj który za 5kk zostaję odblokowany dla gracza który kupi. I smok raz na miesiąc..

Jesteś chamski... Twierdzisz, że jak ktoś jest bogaty to nie może chociaż trochę przelać pieniędzy komuś kto tego potrzebuje?
[Obrazek: KYhB2Xh.png]
#10
(03-15-2018, 07:28)xLvkasz napisał(a):
(03-14-2018, 22:36)Duuuuży napisał(a): Za,
Trzeba cos dla takich graczy zrobić bo zaczną odchodzić lub dawać innym hajs i każdy będzie bogaty i miał wszystko... To juz end dodaj który za 5kk zostaję odblokowany dla gracza który kupi. I smok raz na miesiąc..

Jesteś chamski... Twierdzisz, że jak ktoś jest bogaty to nie może chociaż trochę przelać pieniędzy komuś kto tego potrzebuje?

Nie umiesz czytać?
Twierdze ze jesli ktos ma duzo kasy i nie bedzie mial co z nia robic to bedzie tak:
a) wydawał na cenne przedmioty i je zbierał
b) Dawał innym wiec kazdy bedzie sie bogacil i bedzie latwiej gra straci sens itd itd I poprostu bedzie tak ze juz wiekszosc nie bedzie miala co za to kupowac jedynie bloki by je zbierac.


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości