BAN ZA NIC
#1
Sad 
Cry Dostałem bana za nic od pana Tails05 może go dostałem ponieważ miałem duży ping i myślał że mam haxy Sad[/size][/font]
#2
Pomocnik ma zawsze racje. Na 10d czyli zapewne nie pierwszy i wie kiedy cheatujesz
#3
(03-12-2018, 20:09)Szymon_z_YouTuba napisał(a): duży ping i myślał że mam haxy Sad[/size][/font]

No niestety drogi kolego, ale doskonale widać było u ciebie cheaty.

Jakieś 2-3 dni temu obserwowałem ciebie gdy byłeś w Netherze i śmierdziało mi to x-rayem, tak jak kopiesz ten kwarc. Już miałem wpisaną komendę do banowania, ale w ostatniej chwili jednak się rozmyśliłem, bo postanowiłem ciebie jeszcze trochę poobserwować.

Dziś widzę ciebie na SkyWars, więc postanowiłem sprawdzić u ciebie czy nie masz Antiknocka. Miałeś, nie ma mowy o wysokim pingu gdyż walka (nierówna) przebiegała bardzo płynnie.

Przykro mi, ale ban jest słuszny.
[Obrazek: XeJBZ2t.jpeg]
#4
(03-12-2018, 20:12)Duuuuży napisał(a): Pomocnik ma zawsze racje. Na 10d czyli zapewne nie pierwszy i wie kiedy cheatujesz

I tu się nie zgodzę. Pomocnik nie ma zawsze racji, chociaż w większości przypadków tak.
#5
NO ALE SERIO NIE MAM JEZU!!!!! KURDE KUPIŁEM SVIPA I 10 DNI WSVIPA POSZŁO DALEKO!!!!!
#6
(03-13-2018, 18:15)Szymon_z_YouTuba napisał(a): NO ALE SERIO NIE MAM JEZU!!!!! KURDE KUPIŁEM SVIPA I 10 DNI WSVIPA POSZŁO DALEKO!!!!!

ja kupiłem 1 dzień przed permem elite
prosta rada: lepiej nie kupuj
[Obrazek: daoBRWQ.png]
#7
kupowanie rangi nie zwalnia cie od dostania bana za uzywanie cheatow.
pierwszy ban jest na 10 dni, kolejny na zawsze.
[Obrazek: sygnaturka.png]


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości