Głowy
#1
Witaj Cichusku, Termi nie wchodzi na serwer, a ja potrzebuję moich głow z powrotem.
Jak mam udowodnić, że są to moje głowy? Mam 1 screena pokazujacego mojego enderchesta i tam pokazane sa wszystkie glowy ktore posiadalem.

https://imgur.com/a/WIqJr 2 screen (Jeśli nadal nie wierzysz zobacz na datę)
[Obrazek: KYhB2Xh.png]
#2
Odświeżam w celu odpowiedzi
[Obrazek: KYhB2Xh.png]
#3
Ale nie ma dowodu że to on je ukradł.

Mogłeś mu dać i naciągasz Cichuska by ci dał nowe bo na tamtego dowodu nie ma :/
#4
(03-10-2018, 11:16)Duuuuży napisał(a): Ale nie ma dowodu że to on je ukradł.

Mogłeś mu dać i naciągasz Cichuska by ci dał nowe bo na tamtego dowodu nie ma :/

Przecież dałem ssa mojego enderchesta, i sam cichusek powiedział, że ma on moje głowy. W moim enderchescie sa takie same glowy jakie on ma w swoim...

(03-10-2018, 11:16)Duuuuży napisał(a): Ale nie ma dowodu że to on je ukradł.

Mogłeś mu dać i naciągasz Cichuska by ci dał nowe bo na tamtego dowodu nie ma :/

On ich nie ukradl tylko po prostu wzial do endera, ale nie wchodzi na serwer a ja je potrzebuje koniecznie

(03-10-2018, 11:16)Duuuuży napisał(a): Ale nie ma dowodu że to on je ukradł.

Mogłeś mu dać i naciągasz Cichuska by ci dał nowe bo na tamtego dowodu nie ma :/

Jak mogłem mu dać? Po prostu cichusek może porównać moje glowy ktore sa u niego i mi je oddac.
[Obrazek: KYhB2Xh.png]
#5
Normalnie dajesz mu on daje do endera. Nie ma dowodów ze ukradl wiec bana nie dostanie. A głowy mogł zdobyc i to zwykly zbieg okolicznosci.
Cichy Moze wiedziec ale bez dowodow nie moze go zbanowac ani wziac jego glowy. Sorka
#6
(03-10-2018, 11:20)Duuuuży napisał(a): Normalnie dajesz mu on daje do endera. Nie ma dowodów ze ukradl wiec bana nie dostanie. A głowy mogł zdobyc i to zwykly zbieg okolicznosci.
Cichy Moze wiedziec ale bez dowodow nie moze go zbanowac ani wziac jego glowy. Sorka

Przestań tu pisać bo oczekuje tylko odpowiedzi cichuska.
Jak możliwe, że ma takie same głowy jak ja miałem i to w takiej samej ilości inteligencie ...
[Obrazek: KYhB2Xh.png]
#7
To jak z tymi glowami cichusku?
[Obrazek: KYhB2Xh.png]


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości