Słownictwo.
#1
Exclamation 
Mój nick:Sstar
Nick oskarżonego:MrFraky
Opis sytuacjiShockedbserwowałem tego gracza od paru dni. Sądzę że jakaś kara mu się przyda.
Dowody/Ss:

i jeszcze to.


Załączone pliki Miniatury
                       
Zawsze i wszędzie Sstar będzie.
Pozdrawiam.
#2
Jestem odmiennego zdania. Obserwuje że ty zaczynasz spiny. Poza tym tu administracja niech się najlepiej wypowie a ty powinieneś inny watek zrobić.
Zawsze i wszędzie Sstar będzie.
Pozdrawiam.
#3
Zbanowany na 4 godziny.
[Obrazek: XeJBZ2t.jpeg]
#4
To ja jeszcze dorzuce cos od siebie, moment, nie zamykajcie

Niestosowne zachowanie, słownictwo, spam, "groźby"


Załączone pliki Miniatury
                                                                               
Niedostępny
#5
zbanowany na dwa dni, może w końcu to poskutuje, bo to nie jest jego pierwszy ban za obraze.
"Jak wam nie zależy, to mi tym bardziej nie zależy"~p. Ewa Diamond
#6
Nic nie jest uciete kochaniutki
Grozby chyba tez sa karalne, wiec ta wojne moglbys sobie darowacXD
Niedostępny
#7
Pokaz sytuacje, w ktorej Cie wyzywam
Bo jakos nie przypominam sobie
Niedostępny
#8
Póki nie będziesz miał dowodów, że byłeś prowokowany to ta prowokacja nigdy nie miała miejsca. Na przykładzie mnie mogłeś się nauczyć, że nie wolno dawać się prowokować.

Niedostępny
#9
(03-08-2018, 19:10)Duuuuży napisał(a): ~ Taki kozak jesteś a się bawisz Gamemodem. Każdy wie o tym. Nie bede ci nic udowadniał.

Nie musisz nam nic udowadniać, ponieważ pomocnicy nie mają dostępu do gamemoda. (Oczywiście oprócz Creative)
[Obrazek: XeJBZ2t.jpeg]
#10
Na wszystko co piszesz złego o administracji wypada mieć dowody, inaczej wychodzisz na człowieka rzucającego pustymi frazesami.

Zwyczajnie zerwij z tym nałogiem jakim jest ten skyland lub miej na wszystko podejście "vaffancullo". Ja tak zrobiłem i czuję się lepiej. Żaden Hub czy Cichusek mi nie przeszkadza, ponieważ robię to co chcę robić a nie to, na co wskazuje mi "powołanie".

Niedostępny


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości