Pytanie
#1
Cichusku , to takie pytanie Tongue
Chcialbym sie zapytac czy Np. jak ktos kogos wyzywa - przezywa w grze , na serverze to wiem ze za to jest ban , ale czy tez moze byc jakies kary w realu pozbawienia wolnosci przez Policje? Ale wedlug mnie nie powinno czegos takiego byc , to tylko glupota , to tylko w grze robimy bledy , inni sie popisuja lub kogos nekaja albo wyzywaja oraz pisza przeklenstwa. To tylko gra , wiec watpie aby sie cos stalo w realu typu ''pozbawienia wolnosci przez policje'' Bo ktos zglosil na Policje ze go nekal lub przeklinal na niego w grze. Wiec tak chce sie tutaj ciebie zapytac Cichusku czy tylko za to jest ban czy tez rozne problemy zyciowe w rzeczywistosci ? Moglbys mi to wyjasnic?
Niedostępny
#2
Cyberprzemoc jest karalna i jest uwzględniona w aktach prawnych, coś na kształt znieważenia czy jakoś tak. Oczywiście na serwerach minecrafta raczej nikt nie będzie dochodził tożsamości delikwenta bo administracja nie będzie skora do podawania czyjegoś ip - jest to udostępnianie danych osobowych bez zgody tej osoby. Zatem zeby zgłosić nękanie z czyjejś strony musiałbyś posiadać jakiekolwiek autentyczne dane na jej temat a także zebrać dowody w takiej sprawie, a że jest to gra to musiałoby być ich raczej sporo żeby podciągnąć takie coś pod nękanie czy notoryczne poniżanie.
Aby uniknąć takich zachować można zgłaszać różne tego typu wiadomości a osoba przy wystarczającej ilości zachowań tego typu zostanie poprostu ukarana banem. Przy braku poprawy ban będzie coraz dłuższy.
Kek
#3
Aha , ok , rozumiem , czyli jest za to tylko ban ? Tongue

Ja nic nie zrobilem jakby co , tylko ja sie pytam ogolnie jak to jest
Niedostępny
#4
W tym przypadku na to wygląda - o ile dasz wystarczające dowody (nie wiem o kogo chodzi więc zakładam że Ty masz jakiś problem z kimś).
Kek
#5
Ja nie mam zadnego problemu , poprostu sie pytam jak to jest
Temat do zamkniecia Wink
Niedostępny


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości