Nowy Tryb zamiast starego.
#11
Takie moje przemyślenia co do tego trybu... Jest dosyć podobny do Builda, tam walczy się z mobami, a tutaj będziemy z innymi graczami. Taki sobie pomysł...

A może lepszym pomysłem będzie dodanie takiego ChestPvP do istniejącego Builda jako dodatkową możliwość zdobywania itemów, oraz ogólnej atrakcji niż dodawanie kolejnego trybu na którym prawdopodobnie mało kto będzie grać...
[Obrazek: XeJBZ2t.jpeg]
#12
Za ChestPvp. Smile
Adios.
Niedostępny
#13
Chest pvp to geniaaaaaaaaaaaalny pomysł!
Na tak.
A zamiast Sky Fire może będzie tryb Pvp Kit? Bo na Sky Fire nikt nie gra ;p.
Zawsze będe jednością was Wink.
#14
(03-04-2018, 10:22)Tails napisał(a): Takie moje przemyślenia co do tego trybu... Jest dosyć podobny do Builda, tam walczy się z mobami, a tutaj będziemy z innymi graczami. Taki sobie pomysł...

A może lepszym pomysłem będzie dodanie takiego ChestPvP do istniejącego Builda jako dodatkową możliwość zdobywania itemów, oraz ogólnej atrakcji niż dodawanie kolejnego trybu na którym prawdopodobnie mało kto będzie grać...

Chest pvp to ma być osobny tryb ,już zaczynam robić spawn.
MEFEDRON


Niedostępny
#15
Po co zaczynasz robić spawn, skoro CIchusek jeszcze nawet się na ten temat decydująco nie wypowiedział?
Niedostępny
#16
(03-04-2018, 10:41)xXIgoreq napisał(a): Chest pvp to ma być osobny tryb ,już zaczynam robić spawn.

I ma to być osobny tryb, tylko ze względu na to że zacząłeś już robić spawn? Yhym, dobra nie wnikam.

Po prostu... Z opisu trybu:
(03-04-2018, 09:52)xXIgoreq napisał(a): Tak ,mapa na ktorej rozrzucone sa skrznki ,i po jakims czasie sie odnawiaja ity w nich.
Ten serwer ma jeszcze mala dzalke 15x15 na ktorej mozna przechowywac itemy.
Nie ma tu jakis budowli jak na classic. Mam pomysl ,aby byl /kit skrzynki.
Oraz bezpieczne miejsca tak jak na pvp pistolety.

...że to w sumie jest wariacja na temat Builda. Z tą różnicą że na Buildzie przedmioty pochodzą z Mobaren, a tutaj z skrzynek na PvP.

Czy nie lepiej było by, aby połączyć to z sobą, ulepszyć coś co już istnieje niż tworzyć kolejny podobny tryb?

Nikomu nie narzucam swojego zdania, myślę że to będzie lepsze rozwiązanie gdyż istnieje duża szansa na to że ten tryb skończy tak samo jak Build albo i gorzej.
[Obrazek: XeJBZ2t.jpeg]
#17
Za ChestPVP
Najwyzej magazyny-dzialki roznej wielkosci ktore sie kupuje od 3x3 5x5 9x9 15x15 cos takiego
#18
(03-04-2018, 10:38)Doniczka244 napisał(a): Chest pvp to geniaaaaaaaaaaaalny pomysł!
Na tak.
A zamiast Sky Fire może będzie tryb Pvp Kit? Bo na Sky Fire nikt nie gra ;p.
No w sumie prawie nikt nie gra na Sky Fire . . .
Adios.
Niedostępny
#19
jestem na tak
#20
Tak . . .
Nie czytaj tego...

Umrzesz za siedem dni. Shocked


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości