Tak sie da ?XDDD
#1
Siema.
Znalazlem cos czego nawet ja (bugowiec) nie umie zrobic xDDD.
Macie ss.


Załączone pliki Miniatury
           
MEFEDRON


Niedostępny
#2
Ehh to pryszcz przy tym co ja zrobiłem. Rozwaliłem 1 klocek na dróżce i całą otoczkę wokół działki z pół płytek ceglanych.
Naprawiłem Tongue Wystarczy /p wyczysc i wszystko wraca do normy.
Ss z godziny 19;xx
(03-02-2018, 18:02)xXIgoreq napisał(a): pokaz nicki
No /p info i masz Tongue


Załączone pliki Miniatury
   
[Obrazek: 640?cb=20150630172217&path-prefix=pl]
Rak bez pośpiechu , ale...

#3
pokaz nicki
MEFEDRON


Niedostępny
#4
Jezu to pewnie SelinaVenom , __NiceGirl__ , FLPlayGamesAgain.
Popełniłem samobójstwo, nie żyję.
#5
Dołączę się do tego.
Kolo działki 1:-3 (Mojej) jest dziurka którą chciałem załatać utwardzoną gliną ale coś nie pykło i banik Tongue
Naprawiłbyś cichy?
[Obrazek: 640?cb=20150630172217&path-prefix=pl]
Rak bez pośpiechu , ale...

#6
Próbowalismy to naprawić na skrinie, który wysłał Jawel
Niedostępny
#7
Może pomogę ,flp pewnie umie zrobić szybki zegar ,taki jak do bugow robi to ,a następnie podłącza tłok dwie kratki przed dziurą i przepycha ceglany pół blok.
MEFEDRON


Niedostępny
#8
Ale nie masz dowodów na to, że to któreś z nich. To, że potrafią, nie znaczy, że musieli to zrobić.
#9
Chcieliśmy po prostu pomóc Jawelowi w naprawieniu działki i sprawdzić czy da się to samemu w ogóle zrobić. Filip próbował zrobić jakiś mechanizm, żeby wysunąć ten bloczek, ale po chwili sam się usuwał. Ja i Klaudia nie wiemy nawet jak to zrobićXD. To tylko jeden mały ubytek, który może naprawić tylko Cichy. U mnie wystarczy /p wyczyść, ale Klaudia zbudowała już dom więc to nie wchodzi w gre.

Poza tym chciałabym się odwołać do wypowiedzi xXIgoreq w innym wątku.
Rozumiem, że na naszych działkach są te ubytki, ale to nie znaczy, że latamy sobie po mapce, zajmujemy działki i specjalnie bawimy się tłokami więc komentarze typu "To pewnie flp i spółka" są bezpodstawne, niezbyt miłe i oczywiście zbędne.[Obrazek: 984cebe37dc930a0528264c248cf6c9d.jpg][Obrazek: d12090b806b62172a7520c3385211489.jpg]

Wysłane z mojego SM-G903F przy użyciu Tapatalka
#10
naprawilem.
[Obrazek: sygnaturka.png]


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości