Skiny
#1
Skoro już są skiny to może by dodać do "puli" skinów męskich skin Tailsa, Huba i twój Cichusku. Ktoś za?
HeraxCoca, Hasz, LSD
Niedostępny
#2
chyba nie chcemy aby ktos uzywal naszych skinow Tongue
[Obrazek: sygnaturka.png]
#3
nie myślę że jakby wszyscy mieli tak skin cichuska to by to było takie Tongue
pytanie czy da się jakoś swojego dodać skina? czy jest taka opcja ?
#4
(02-25-2018, 15:11)miloszq69 napisał(a): nie myślę że jakby wszyscy mieli tak skin cichuska to by to było takie Tongue
pytanie czy da się jakoś swojego dodać skina? czy jest taka opcja ?

skiny sa pobierane z graczy premium, czyli jak znajdziesz gracza premium z fajnym skinem, to wystarczy mi podac jego nick.
tutaj mozna wiele znalezc: https://pl.namemc.com/
juz jest 45 skinow meskich i 48 damskich dodanych na serwerze.
[Obrazek: sygnaturka.png]
#5
No dobrze. Do zamknięcia
HeraxCoca, Hasz, LSD
Niedostępny
#6
Cichy póki nie zamknąłeś
nie wiem jaki on ma nick
ale tu masz linka do tego skina:
https://pl.namemc.com/skin/13728dd33f663554

poinformuj jak wgrasz

nick jego to 0ts
płeć męska
#7
(02-25-2018, 15:18)miloszq69 napisał(a): Cichy póki nie zamknąłeś
nie wiem jaki on ma nick
ale tu masz linka do tego skina:
https://pl.namemc.com/skin/13728dd33f663554

poinformuj jak wgrasz

nick jego to 0ts
płeć męska

takiego nie wgram na razie.
chce aby byly 3 kategorie skinow: mezczyzni, kobiety i inne (stworki).
te dwie pierwsze kategorie, to maja byc proste skiny przedstawiajace konkretna plec.
stworki beda dodane niedlugo i wlasnie tam bedzie mogl znalezc sie taki skin, chociaz preferuje "normalne" skiny np. wyglad pingwina, psa, niedzwiedzia albo jakis drewniany czy kamienny ludek.
[Obrazek: sygnaturka.png]
#8
Można by było dodać taką komendę /skin <nick>
Zawsze będe jednością was Wink.
#9
(02-25-2018, 16:20)Doniczka244 napisał(a): Można by było dodać taką komendę /skin <nick>

jest ta komenda od dawna, ale niedlugo zniknie.
lepsza obsluga skinow jest bez uzycia komend, niektorzy nie wiedza jak szukac nickow premium, trzeba by informowac o komendzie itp.
a tak, to w latwy sposob moga sobie wylosowac fajny skin z posrod dosyc sporej liczby.
jedyny problem jest jak gracz chce przejrzec wszystkie skiny i wybrac ten jedyny, ale wedlug mnie jest to malo sensowne, bo staramy sie dobierac na prawde fajne skiny i ladnie zrobione.
[Obrazek: sygnaturka.png]
#10
(02-25-2018, 16:24)Cichusek napisał(a):
(02-25-2018, 16:20)Doniczka244 napisał(a): Można by było dodać taką komendę /skin <nick>

jest ta komenda od dawna, ale niedlugo zniknie.
lepsza obsluga skinow jest bez uzycia komend, niektorzy nie wiedza jak szukac nickow premium, trzeba by informowac o komendzie itp.
a tak, to w latwy sposob moga sobie wylosowac fajny skin z posrod dosyc sporej liczby.
jedyny problem jest jak gracz chce przejrzec wszystkie skiny i wybrac ten jedyny, ale wedlug mnie jest to malo sensowne, bo staramy sie dobierac na prawde fajne skiny i ladnie zrobione.
Skoro ta komenda jest, to niech już może zostanie jako dodatkowa możliwość. Każdy ma ten jakiś swój gust więc będzie mógł skorzystać z tej komendy, a ci którzy nie będą potrafili używać będą takiego losowego wybierania. Ja bym ją zostawił.
[Obrazek: XeJBZ2t.jpeg]


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości