zmiany
#11
(02-15-2018, 18:14)KSL9 napisał(a): A bedzie aktualizacja do 1.9 ?

Spokojnie, nie rozpędzaj się tak Tongue 1.9 to daleka droga, bo to zmiana combatu itd.

+ 1.8 to i tak dużo rzeczy jak od tak na taki serw.

Niedostępny
#12
Jak to wygląda z mapą surowcową? Czy na niej są struktury czy struktur nie ma?

Niedostępny
#13
na razie wole sie wstrzymac z mapa surowcowa itp.
nie znajdziecie tam nowych blokow (podwodnych swiatyn itp).
z czasem pewnie wygeneruje nowa mape ze strukturami, ale wtedy wylacze otwieranie skrzynek.

aktualnie mam pewne problemy z classiciem, bo o dziwo cos kiepsko dziala w porownaniu do builda, pvp czy nawet takiego skywars, ktore od dawna jest na 1.8.
dzisiaj o polnocy po restarcie serwer jakims cudem sie zawiesil, a dzisiaj okolo 5 rano wlaczal sie i wylaczal po 5min.
wiec troche kiepsko to widze, ale mam nadzieje, ze uda mi sie to naprawic.

wersji 1.9 jako takiej raczej nie bedzie (bloki), ale zapewne kiedys bedzie wspierana tak jak teraz 1.7-1.8, wlasciwie gdybym zaktualizowal lobby (a na razie nie chce), to classic bylby dostepny od 1.7 do 1.12.2.
a lobby nie zaktualizuje, bo inne serwery jak np. skyblock nadal dzialaja na wersji 1.7-1.8 i po prostu by opustoszaly.
[Obrazek: sygnaturka.png]
#14
chwilowo zmienilem aby serwer dzialal tylko na wersji gry 1.8, poniewaz sa jakies problemy i co jakis czas sie zawiesza i restartuje.
jesli nie bedzie problemow, to prawdopodobnie zostaniemy przy wersji 1.8 bez wsparcia 1.7.
a jezeli nadal beda wystepowaly takie problemy, to wtedy bedzie trzeba znalezc inne rozwiazanie.

ale ogolnie chyba lepiej isc naprzod z aktualizacjami i rezygnowac ze starszych wersji gry na rzecz nowych, niz z powrotem cofac sie do 1.7.
jezeli serwer na 1.8 nie bedzie stwarzal takich problemow jak teraz (restarty, zawieszanie sie), to wprowadze nowa mape surowcowa, sklepik itp.
[Obrazek: sygnaturka.png]
#15
fajnie jak by classic się rozwinął do wersji 1.11.2
#16
(02-16-2018, 11:56)mikix030928 napisał(a): fajnie jak by classic się rozwinął do wersji 1.11.2

Za dużo roboty moim zdaniem . A cichy też człowiek musi odpocząć ,-,
Ja się cieszę że nawet na 1.8 jest update. Z 1.11.2 to odległa przyszłość...
[Obrazek: 640?cb=20150630172217&path-prefix=pl]
Rak bez pośpiechu , ale...

#17
Cichy a po prostu nie możemy zostać na razie przy wersji 1.7?
Zawsze będe jednością was Wink.
#18
(02-16-2018, 15:09)Doniczka244 napisał(a): Cichy a po prostu nie możemy zostać na razie przy wersji 1.7?

Stoimy już na 1.7 jakieś 4 lata, wystarczy.

Niedostępny
#19
... I co z tego?!
Zawsze będe jednością was Wink.
#20
(02-16-2018, 16:58)Doniczka244 napisał(a): ... I co z tego?!

To, że większość serwerów jest już na 1.12, a SL dopiero zaczął się ruszać, w końcu 1.8, masa nowych bajerów, a ty jak widać nie chcesz tańszych napraw narzędzi, królików, nowych wypasionych bloków.

P. S. musiałoby być dużo głosów przeciw 1.8, żeby Cichy faktycznie ją odwołał, a jest raptem 1 głos, więc xd

Niedostępny


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości