Zmiana.
#1
Czy moznaby zmienic mapre w netherze? Bo ta jest juz obczajona przez kazdego, a jak wiadomo - wszystkie najlepsze twierdze sa obkopane itp. Jezeli chodzi Cichusku o ten spawn netherowy, to zawsze mozna go skopiowac i przerobic, zeby byl zgodny z terem, na ktorym beda sie gracze respic.
#2
(02-02-2018, 17:11)M_A_T_I napisał(a): Czy moznaby zmienic mapre w netherze? Bo ta jest juz obczajona przez kazdego, a jak wiadomo - wszystkie najlepsze twierdze sa obkopane itp. Jezeli chodzi Cichusku o ten spawn netherowy, to zawsze mozna go skopiowac i przerobic, zeby byl zgodny z terem, na ktorym beda sie gracze respic.

napisałbym to samo z surowcową, kilka miech temu miała już być nowa surowcowa i jej nie ma.
Niedostępny
#3
(02-02-2018, 17:11)M_A_T_I napisał(a): Czy moznaby zmienic mapre w netherze? Bo ta jest juz obczajona przez kazdego, a jak wiadomo - wszystkie najlepsze twierdze sa obkopane itp. Jezeli chodzi Cichusku o ten spawn netherowy, to zawsze mozna go skopiowac i przerobic, zeby byl zgodny z terem, na ktorym beda sie gracze respic.

Nie nie jest obczajona. Dosyc niedawno byla zmieniona nie ma potrzeby ponawic tej czynnosci jak na razie
"Jak wam nie zależy, to mi tym bardziej nie zależy"~p. Ewa Diamond
#4
Wiesz, parunastu VIPów łatwo obczai fortecę 200 kratek od spawnu i będzie kopało dziury na kształt linii w fortecach, żeby się mroczne nie spawniły.

Niedostępny
#5
(02-02-2018, 17:36)Iam napisał(a): Wiesz, parunastu VIPów łatwo obczai fortecę 200 kratek od spawnu i będzie kopało dziury na kształt linii w fortecach, żeby się mroczne nie spawniły.

Wiekosc nawet juz chodza po 1000 kratek w inne strony. Wiec zmiana jest idealna jak na ten moment.

Co do Huba: Twoim zdaniem okres 8 miesiecy (10 nawet) jest krotko? Tongue
#6
(02-02-2018, 17:41)M_A_T_I napisał(a):
(02-02-2018, 17:36)Iam napisał(a): Wiesz, parunastu VIPów łatwo obczai fortecę 200 kratek od spawnu i będzie kopało dziury na kształt linii w fortecach, żeby się mroczne nie spawniły.

Wiekosc nawet juz chodza po 1000 kratek w inne strony. Wiec zmiana jest idealna jak na ten moment.

Co do Huba: Twoim zdaniem okres 8 miesiecy (10 nawet) jest krotko? Tongue



On pewnie nie wie kiedy nawet była zmieniona...
Popełniłem samobójstwo, nie żyję.
#7
(02-02-2018, 18:23)ZabijakaPL1337 napisał(a):
(02-02-2018, 17:41)M_A_T_I napisał(a):
(02-02-2018, 17:36)Iam napisał(a): Wiesz, parunastu VIPów łatwo obczai fortecę 200 kratek od spawnu i będzie kopało dziury na kształt linii w fortecach, żeby się mroczne nie spawniły.

Wiekosc nawet juz chodza po 1000 kratek w inne strony. Wiec zmiana jest idealna jak na ten moment.

Co do Huba: Twoim zdaniem okres 8 miesiecy (10 nawet) jest krotko? Tongue

Dobrze wiem kiedy, gdybym nie wiedzial to bym sie nie wypowiadal

On pewnie nie wie kiedy nawet była zmieniona...
"Jak wam nie zależy, to mi tym bardziej nie zależy"~p. Ewa Diamond
#8
Skoro wiesz, to ja nie wiem, jak dla ciebie prawie rok (10 miesiecy) moze byc malym okresem czasu (przypomne, zmieniane bylo w Maju / Czerwcu).
#9
mi się wydaje ze w lipcu jak cichol dodawał spawna do netheru
[Obrazek: CU8BbMK.png]
Niedostępny
#10
To, że ktoś znalazł dwa spawnery obok siebie (bez nickow) to nie znaczy, że z tego powodu nie bedzie zmiany.
[*]
[Obrazek: csokzidzn5v11.jpg]
Niedostępny


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości