Że co?
#21
No dobra, może sobie coś wyjaśnijmy.

Po pierwsze: To są wyłącznie sprawy administracji.
Po drugie: Pokażcie mi gdzie jest jakiś taryfikator, że za tyle i tyle dostanie UB.
Po trzecie: Ja wiem jaki jest wasz stosunek do Matiego, niektórzy z was prezentują bardzo niski poziom jeżeli chodzi o tą kwestie: m.in brak kultury, wyzywanie go... Większość osób które tu piszę, kieruje się wyłącznie emocjami, nienawiścią i nie wmówicie mi że jest inaczej...
Po czwarte: Mati twierdził że się zmienił, a może to że daliśmy mu szanse coś w nim obudzi... Ta osoba nie chce się z wami kłócić, chce normalnie sobie grać.
Po piąte: Twierdzicie że to niesprawiedliwe... Są tutaj w tym wątku osoby które skorzystały z tej "niesprawiedliwości"...
Po szóste: Prawo, regulamin jest po to żeby uświadomić kogoś że źle zrobił, dać mu do świadomości. Skoro zrozumiał że źle zrobił to gdzie jest problem?
Po siódme: i najważniejsze...

Dlaczego wy go czujecie do niego taką nienawiść... Niech znajdzie się przynajmniej jedna mądra osoba która odpowie mi, dlaczego i skąd ta nienawiść... Żadnego owijania w bawełnę, tylko prosta odpowiedź: dlaczego? Nie mówić mi że to z powodu banów, bo to zaczęło się dużo wcześniej. Ja to sobie czytam i zastanawiam się: co wy w ogóle robicie, czego wy chcecie? Żeby administracja nienawidziła go równie mocno co wy? Wystarczy trochę popatrzeć i pomyśleć, że Mati unika kłótni z kimkolwiek, chce żebyście go polubili... A to że wy wolicie szkalować go, wyzywać jest godne potępienia. Niektórzy pewnie powiedzą że "a ty też go nienawidziłeś", no fajnie tylko że ja w przeciwieństwie do was, zrozumiałem co źle robiłem i w porę się ogarnąłem.

Powtórzę: nikt wam nie każe go kochać, lubić. Ale szacunek nawzajem do siebie musicie mieć, bo to jest serwer dla każdego, a nie dla wybranej grupy graczy... Jakoś nikt nie robił jakieś wielkiej dramy bo THEBOXHEAD dostał ub, a on zrobił dość gorszego niż Mati.

Czy Mati na pewno się zmienił to się zobaczy, ale czy wy...

Wszelkie próby obronienia się przez was za pewne się pojawią, ale sami przed chwilą chceliście żebym napisał jak naprawdę jest i piszę...

Temat jest zakończony.
[Obrazek: XeJBZ2t.jpeg]
#22
Zmienił się, super

dlatego grał cały czas na multikoncie oszukując że gra jego "brat" i nie stosując się do bana

I tydzień po tym dostaje UB, no iksde po prostu
¯\_(ツ)_/¯
#23
GDYBY SIĘ ZMIENIŁ TO NIE GRAŁBY NA MULTIKONCIE PRZEZ CAŁEGO BANA!
A nikt go nie lubi, bo kłamie. Nie zaczyna dyskusji bo wie, że i tak przegra. Po prostu nie ma argumentów i udaje, że chce się pogodzić. Proszę o odpowiedź cichuska.
#24
wlasnie problem w tym ze twierdzi ze sie zmienil rozumiem fajnie nowa szansa i w ogole ale ile on juz mial tych szans? ile razy wciskal kazdemu kit?
a gdy juz nie mial jak uciec od prawdy to zwalal na brata no naprawde godne podziwu..
nie wiem jak w przypadku innych ja po prostu go nie lubie za to jak kombinuje nie mam zamiaru go wyzywac jedyne co robie to wyganiam go z forum bo wiem po co tu siedzi
[Obrazek: 7JcHSPD.jpg]
#25
To zrobimy tak... Skoro twierdzicie że to zło absolutnie, to następny ban będzie banem permanentnym, bez żadnej kolejnej szansy...
[Obrazek: XeJBZ2t.jpeg]
#26
Ale do jasnej ciasnej, dlaczego administracja twierdzi że on się zmienił skoro całego bana grał na mulciaku, a i jeszcze dostał na nim bana?
Wytłumacz mi proszę.
[Obrazek: Przechwytywanie.PNG]

#27
no to jest niesprawiedliwe on chyba czekał na tego ub krócej niż ja
#28
(01-27-2018, 12:17)Tails napisał(a): To zrobimy tak... Skoro twierdzicie że to zło absolutnie, to następny ban będzie banem permanentnym, bez żadnej kolejnej szansy...

Ten miał być permem na wieki wieków.
#29
ja nie rozumiem po cos chyba jest ten system 1 ban ostrzezenie 2 dluzszy 3 perm.. istnieje
zeby ten perm zostal permem ja rozumiem raz dostac szanse.. ale ile mozna ZA TEN SAM BLAD
[Obrazek: 7JcHSPD.jpg]


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości