3 Propki
#1
Witam, mam 3 propozycje:
1 Propozycja:
Dodanie stackowania jajek po 64 szt, przydałoby się to jak ktoś ma farmy jajek, nie muszę chyba tłumaczyć w jaki sposób.
2 propozycja: Wiem, że raczej odpadnie bo komuś nie będzie pasować ale ją piszę, tzn podniesienie cen dyń z 0.2 $ na 1$ lub choćby 0.5$, pamiętamy chyba czasy gdy kosztowała 5$ szt i każdy robił dyniarki bo się na nich fajnie zarabiało a teraz to się praktycznie nie opłaca robić żadnych farm automatycznych (trochę jajka się opłaca ale to nie jest to samo...) i sama dynia kosztuje teraz 4% ceny początkowej, no bez jaj xd a jeśli chcesz Cichusku żeby było trudniej zarobić to podnieś chociaż cenę arbuzów bo je trzeba przerabiać na całe bloki żeby sprzedać.
3 propozycja:
Dodanie do sklepu możliwość kupna/sprzedaży po 64 szt lub po całym eq.
I to na tyle Smile
#2
1. Tutaj mozna sie troche zastanowic cichusku. Tongue
2. I co? Znow lagozaury beda na cale dzialki? Cichusek nie zmieni ceny dyn.
3. Cichusek nie popiera lenistwa.
#3
I w karczmie zamiast po 1 to po 5 szt można by kupywac
[Obrazek: KYhB2Xh.png]
#4
(01-21-2018, 12:56)xLvkasz napisał(a): I w karczmie zamiast po 1 to po 5 szt można by kupywac

Napisze poraz kolejny: Za kupnem po 1 sztuce mozna kupowac po 16 sztuk (za ta lada).
#5
(01-21-2018, 12:56)M_A_T_I napisał(a): 1. Tutaj mozna sie troche zastanowic cichusku. Tongue
2. I co? Znow lagozaury beda na cale dzialki? Cichusek nie zmieni ceny dyn.
3. Cichusek nie popiera lenistwa.
Właśnie odwrotnie będzie, teraz są lagozaury bo każdy kto miał dyniarke to budował na kilka mechanizmów i mu starczyło a teraz gdy cena dyń spadła do 4% ceny początkowej każdy zaczął powiększać farmy żeby jak najwięcej zarobić
#6
Jak dla mnie dobra jest tylko nr. 3.
[*]
[Obrazek: csokzidzn5v11.jpg]
Niedostępny
#7
1. Stakowanie po wartościach większych niż domyślne może powodować błędy w postaci kopiowania przedmiotów.
2. Gdyby stare ceny dyń powróciło $ straciłby wartość właściwie do zera.
3. Było coś o tym nie raz.

Niedostępny
#8
(01-21-2018, 13:59)Iam napisał(a): 1. Stakowanie po wartościach większych niż domyślne może powodować błędy w postaci kopiowania przedmiotów.
2. Gdyby stare ceny dyń powróciło $ straciłby wartość właściwie do zera.
3. Było coś o tym nie raz.
Co do 2 propki ja nie piszę aby wróciły stare ceny dyń tylko aby zostały podniesione do 0.5 $, nawet do 0.30$ by było okej bo to zawsze "coś" Sam się zgodzisz chyba, albo i nie bo ty się rzadko zgadzasz ;p że spadek jakiejkolwiek ceny do 4% początkowej to jakiś absurd (nawet w takim przypadku).
#9
jestem za dodaniem stakowania jajek po 64
"Jak wam nie zależy, to mi tym bardziej nie zależy"~p. Ewa Diamond
#10
1. beda bugi, jajka beda znikac, podwajac sie itp.
2. bedziesz narzekal na spadki fps i bedzie zbyt latwo.
3. wyzsze stragany kiepsko wygladaja wizualnie, a dla ciebie to tylko 4x wiecej klikniec, przynajmniej masz co robic podczas gry.
[Obrazek: sygnaturka.png]


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości