Kary za MultiKonto.
#1
Wiadome jest, ze bany za multikonto sa na 4 dni. Czy to jest naprawde, dobre rozwiazanie? Nie.

Jak zostaly te bany skrocone?
Przy Halloween w 2016 roku zostal ten ban skrocony do 4 dni za to, ze gracze beda robic multikonta, bo do wygrania na classicu byly buteleczki expa i endstone, ktore normlnie nie wystepuja na tym trybie. Ok - znaleziono rozwiazanie nie dodawania tego, ale czy to cos zmienilo? Nie, bo gracze i tak beda i beda tworzyc multikonta. Dlatego tez, proponuje przywrocenie banow za multikonto na 5 dni, albo nawet na 7, gdyz jest to oszustwo wobec innych, takie tworzenie sobie drugiego konta, albo do cheatowania, kopania na nukerze, albo podwajania itemow, dzialek lub wysp.

Pewnie bedzie pytanie: Dlaczego robie ten watek o multikontach, a nie o innych typu obarza itp? Dlatego, ze moim zdaniem, multikonto to jest cos w stylu oszustwa, bo to jest oszustwo wobec innych - normalne podwajanie sobie itemow.
#2
Najlepiej by bylo bany na 7 dni.
Pozdrawiam
Niedostępny
#3
Najlepiej by było jakby były permy za to lub bany na 10 dni.
Popełniłem samobójstwo, nie żyję.
#4
(01-17-2018, 14:02)ZabijakaPL1337 napisał(a): Najlepiej by było jakby były permy za to.

No raczej nie.

Najlepiej na 7-10 dni.
Niedostępny
#5
Ja jestem za siedmio dniowym banie za multikonta. Zwykle sie da się z nich czerpać jakiś wielkich kożyści jak z cheatów.

Wysłane z mojego SM-J500FN przy użyciu Tapatalka
#6
(01-17-2018, 14:02)ZabijakaPL1337 napisał(a): Najlepiej by było jakby były permy za to lub bany na 10 dni.
Podpisuję się pod tym.

Poza tym. Dopiszę od siebie narzekanie Zabijaki. A w ogóle tutaj nie ma banów o nazwie "perm" Bo i tak wszyscy dostaną po jakimś czasie ub. (...) Ogólnie mi chodzi. Albo dawać bany za cheaty na tyle dni żeby typowi działka się usunęła. Będzie miał nauczkę żeby nie grać na czitach... Rumbur o tobię tu piszę. Co z tego że masz perma? Jak niby ci "siostra" ją odświeża. Ale kare masz. To samo M_A_T_I. Brak mi słów. Na ten serwer. Szkoda w ogóle coś tutaj pisać. (...) To samo thebox dostał ub za nic. Grał na koncie QTZ_Epic pisząc że to "kuzyn" a Cichusek mnie olał. Dał mu bany gdy go "podobno" zwyzywał w reputacji. A po jakimś czasie dostał ub. Fajny serwer Big Grin Pozdro.

Wielokrotnie było powtarzane, że jesteście niekonsekwentni [administracjo]. Nie jeden raz z resztą: http://forum.sky-land.pl/showthread.php?...ht=Browser Przypominam...

Niedostępny
#7
najlepiej na 7 dni za 3 razem perm Big Grin
#8
Bany sa I beda 4-5 dni na glowne konto a na reszte perm

A jak ktos notorycznie zaklada to wiadomo, ze na dluzej
"Jak wam nie zależy, to mi tym bardziej nie zależy"~p. Ewa Diamond
#9
(01-17-2018, 14:52)HubPlayGames napisał(a): Bany sa I beda 4-5 dni na glowne konto a na reszte perm

A jak ktos notorycznie zaklada to wiadomo, ze na dluzej



Nie wiedziałem że jesteś właścicielem tego serwera.
Popełniłem samobójstwo, nie żyję.
#10
Jestem również za tym, aby wydłużyć kary.

Po za tym nie zgadzam się z Twoją wypowiedzią:
(01-17-2018, 14:52)HubPlayGames napisał(a): Bany sa I beda 4-5 dni na glowne konto a na reszte perm

aaa| aaa|
aaa| aaa|
aaa| aaa|
aa \ /aa \ /


Załączone pliki Miniatury
               
"Do tego aby zwyciężyło zło, wystarczy obojętność ludzi dobrych."


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości