Wymieniarki.
#1
(01-15-2018, 00:08)M_A_T_I napisał(a): Mialem ktoregos dnia pisac - proponowalbym danie banow za przetrzymywanie na minimalnie 4 dni, gdyz jest to tak samo oszustwo jak normalne, tyle ze tutaj ktos do ciebie pisze "chodz do wymieniarki, dam ci diaxa", to oszuka cie, masz duzo itow i kaze ci wpisac w niej /lobby, a jak nie to bedzie cie trzymal i tyle. Pamietam, ze kiedys byly bany do 5 dni, tylko oczywiscie Cichusek zmniejszyl te bany. Proponuje znow je zwiekszyc, tyle ze do 4 dni minimalnie.
Cichusku, bylbys w stanie zwiekszyc chociaz te kary za przetrzymywanie w wymieniarkach? Bo widze ze temat zostal zamkniety, bez twojej odpowiedzi.
#2
Exclamation 
Jesteś załagodny dla cheterów i dla osób które przytrzymują w wymieniarkach .
Ogólenie proszę podwyższ kary za czity za przytszymywanie w wymieniarkach za słownictwo i za mk
Proszę przemyśl to
A co do propozycji jestem na TAK
#3
Podpisuję się pod tym.

Niedostępny
#4
(01-15-2018, 17:14)NightGhost napisał(a): Jesteś załagodny dla cheterów i dla osób które przytrzymują w wymieniarkach .
Ogólenie proszę podwyższ kary za czity za przytszymywanie w wymieniarkach za słownictwo i za mk
Proszę przemyśl to
A co do propozycji jestem na TAK

Wiesz, co to kar za multikonta, to w sumie nie wiem czemu zmalalo do 4 dni, kiedys to bylo do 5, a nawet 7 dni. Co do slownictwa, to od zawsze byly takie bany i nic sie z tym nie zrobi. Hayer raz nawet na pol godziny za slownictwo banowal, ale to nie wazne. Co do cheatow - to tutaj nie ma co za wiele mowic - nie bedzie zwiekszonych kar za cheaty.
#5
Według mnie te pare dni jest wystarczająco, jak się nie poprawi to następny będzie chyba perm o ile się nie mylę
Prawdziwych przyjaciół poznajemy w biedzie...
Niedostępny
#6
(01-15-2018, 19:06)Marski napisał(a): Według mnie 10 dni jest wystarczająco, jak się nie poprawi to następny będzie chyba perm o ile się nie mylę

Przepraszam bardzo, ale co to wnosi do watku? Pomyliles moze watki? Bo tutaj chodzi dokladniej o zwiekszenie bana za przetrzymywanie w wymieniarce <<moze jeszcze za multikonto, bo widze ze gracz dopisal, ze za malo daje ban za multikonto>>.
#7
zwieksze kary, gdy bedzie rzeczywiscie wiadomo, ze gracz usiluje kogos oszukac np. poprzez pisanie "wpisz /lobby" itp.
nie zawsze przetrzymywanie jest oszustwem, czasem to wlasnie osoba kogos przetrzymuje, bo zostala oszukana, dlatego za zwykle przetrzymywanie beda krotsze kary, bo nie wiadomo do konca dlaczego ktos kogos wiezi (oczywiscie ta osoba moze sie wtedy odwolac).
[Obrazek: sygnaturka.png]


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości