Mam wątpliwość
#1
Question 
Cichusek napisał(a):przy odskoczni nie moge usunac braku obrazen od upadku, bo przy kazdym skoku gracz bedzie ginal, lub bedzie mial malo zycia
To VIP powinien umieć skakać umiejętnie, zgadza się? Jak zabierze HP, jego problem, tak? VIPy używają odskoczni najczęściej pionowo, by wejść na piętra budynków szybciej, albo poziomo, żeby szybko dogonić gracza, raczej mało kto używa tego na ukos, żeby oberwać dmg od upadku Rolleyes Łatwo się można obsługi nauczyć.

Nie widzę problemu, chyba, że podczas wyłączania dmgu od upadku zmienia się wartość siły "przyciągającej" VIPa tam, gdzie patrzy na nie wiadomo jaką.

EDIT: Prosiłbym grzecznie o nie ignorowanie tematu, jak to czasem ma miejsce Sleep

Niedostępny
#2
Cichusku! Zanim zamkniesz ten watek chcalbym abys obejrzal ten o to krotki filmik:
https://www.youtube.com/watch?v=xkBuQH0C...e=youtu.be
kolejny filmik
https://youtu.be/hCHyeesEML4
tym razem widac jak 3 osobowy sojusz vipow kampi na miejscu respa by zabic.. + wspanialy bug - jesli uda mi sie nagrac jak wyglada ich rozgrywka tzn (atakuja nas we 3 gdy chociaz jeden z nich zginie od razu udaje sie do teleportu ktory jest najblizej nas i probuje dobic z karabinu.. jesli uda nam sie nawet zabic ich wszystkich to po 2 sekundach sa oni spowrotem z podstawowym ekwipunkiem aby tylko dobic.. raczej tak nie powinna wygladac gra a jesli ma tak wygladac to przydatne bylo by oslabienie tego vipa..)

Czy wedlug ciebie tak powinna wygladac rozgrywka na tym trybie? ja sobie nie daje rady a gram tam dosc dlugo pomysl wiec jak musza radzic sobie inni gracze
niedosc ze za przeciwnika mam same vipy to sa one jeszcze w wiekszosci w sojuszu malo tego sa to tak ''slabi'' taktycznie gracze ze musza rzucac sie masowo aby cos zdzialac czy naprawde takie byly zalozenia tego trybu? wiem ze to troche marudzenie ale kiedys to wszystko bylo na tyle zbalansowane ze gralo sie przyjemnie wiadomo sojusze byly wkurzajace ale byly do pokonania.. a tutaj co mam zrobic pieniedzy juz nie mam bo nie ma jak zarobic jesli kupilbym za ostatnie pieniadze snajperke panowie w zelaznych majteczkach rowniez by ja zakupili i momentalnie bym ja stracil nawet gdybym zabil ich kilku to koszta by sie nie zwrocily
Cichusku widzisz i nie grzmisz
[Obrazek: 7JcHSPD.jpg]
#3
Mnie denerwowały durne sojusze paru graczy vipów to też sobie kupiłem vipa i sobie ich zabijam nawet z tego pistolecika. Tobie też to radze jesli Cichusek nie znerfi vipa w najblizszym czasie, bo innego rozwiązania nie ma.

Wysłane z mojego SM-J500FN przy użyciu Tapatalka
#4
(01-12-2018, 16:32)Boczek napisał(a): Mnie denerwowały durne sojusze paru graczy vipów to też sobie kupiłem vipa i sobie ich zabijam nawet z tego pistolecika. Tobie też to radze jesli Cichusek nie znerfi vipa w najblizszym czasie, bo innego rozwiązania nie ma.

Wysłane z mojego SM-J500FN przy użyciu Tapatalka

to żadne rozwiązanie, ba to prosty przykład p2w - chcesz sobie u nas normalnie pograc to zapłać LOL
¯\_(ツ)_/¯
#5
(01-12-2018, 16:32)Boczek napisał(a): Mnie denerwowały durne sojusze paru graczy vipów to też sobie kupiłem vipa i sobie ich zabijam nawet z tego pistolecika. Tobie też to radze jesli Cichusek nie znerfi vipa w najblizszym czasie, bo innego rozwiązania nie ma.

Wysłane z mojego SM-J500FN przy użyciu Tapatalka

jaki jest sens kupna vipa w tym wypadku zeby jeszcze bardziej umocnic pozycje tej rangi i bylo wiecej osob latajacych w sojuszu z karabinem na jednego gracza?
jesli nic nie zostanie zmienione to trudno to po prostu ma ukazac cichuskowi realia tego trybu bo jak wiadomo nie przebywa on na serwerze
ja i zapewne wielu graczy nie zamierzamy wydawac pieniedzy tylko dlatego ze ten tryb jest niezbalansowany
[Obrazek: 7JcHSPD.jpg]
#6
Mam wątpliwości co do rozwiązywania tematów na bieżąco. Odświeżam i przypominam o filmie oskiego.

Niedostępny
#7
vip jest niesamowicie overpowered i trzeba cos z tym zrobic, powtorze sie, oslabic mu zbroje badz polepszyc zbroje gracza
¯\_(ツ)_/¯
#8
Ten watek tak bardzo pomijany przez wlasciciela...
[Obrazek: 7JcHSPD.jpg]
#9
juz swoje zdanie napisalem na ten temat.
[Obrazek: sygnaturka.png]


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości